Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 września 2023, 18:08

Te słuchawki i akcesoria komputerowe to wszystko co potrzebne! Gorąca promocja w x-kom

W ramach promocji Back to school w x-kom.pl zakupicie obecnie wiele urządzeń w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znaleźć można między innymi SoundCore Space A40.

Źródło fot. SoundCore
i

W x-kom.pl trwa promocja Back to school. W jej ramach możecie zakupić obecnie wiele produktów, które przydadzą się nie tylko podczas nauki. Musicie się jednak spieszyć, ponieważ oferty są ograniczone czasowo i ilościowo.

Back to school w x-kom.pl

Słuchawki SoundCore Space A40 za 299 zł

Na promocji zakupicie między innymi słuchawki SoundCore Space A40. Po wpisaniu kodu bts-akcesoria w koszyku zapłacicie za nie 299 zł.

SoundCore Space A40 w x-kom.pl

SoundCore Space A40 to wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Wyposażone zostały w przetworniki z membraną wykonaną z dwóch materiałów – metalu i ceramiki. Dodatkowo mają one funkcję HearID Sound 2.0, która tworzy spersonalizowany profil dźwięku na podstawie analizy naszego słuchu. Dzięki temu zapewniają bogate i zrównoważone brzmienie, które powinno być idealnie dopasowane do naszych preferencji.

Słuchawki wyposażone zostały również w system redukcji hałasu. Wykrywa on odgłosy z zewnątrz i automatycznie dostosowuje tłumienie. Oprócz tego dostępny jest również tryb otoczenia, w którym nadal słyszymy otaczający nas świat.

Dla komfortu podczas rozmów w słuchawki wbudowane zostało 6 mikrofonów i algorytm oparty na sztucznej inteligencji. Dzięki temu jakość głosu jest wysoka, a szumy z otoczenia są wyeliminowane.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również baterii, która pozwala działać słuchawkom do 10 godzin na jednym ładowaniu.

Back to school w x-kom.pl – wybrane oferty

  1. Klawiatura Silver Monkey X Mandrill – 70 zł (cena z kodem bts-akcesoria)
  2. Mysz SpeedLink PIAVO – 49,99 zł (cena z kodem bts-akcesoria)
  3. Plecak na laptopa Genesis Pallad 550 15,6/17,3 – 189 zł (cena z kodem bts-akcesoria)

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej