Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 28 lutego 2020, 11:00

autor: AlexB

Tales From the Loop - serial SF od Amazona z intrygującym zwiastunem

Amazon zaprezentował trailer Tales From the Loop – serialu science fiction inspirowanego obrazami autorstwa Simona Stalenhaga. Produkcja zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 3 kwietnia 2020 roku.

Fani science fiction już wkrótce będą mogli cieszyć się z kolejnej nowej produkcji. 3 kwietnia na platformie Amazon Prime Video zadebiutuje serial Tales From the Loop. Kilka godzin temu w sieci zadebiutował jego pierwszy zwiastun, który zamieszczamy poniżej. Jest on dość tajemniczy i możemy spodziewać się, że produkcja będzie utrzymana w podobnym tonie, co zapewne wielu widzom przypadnie do gustu.

W SKRÓCIE
  1. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu Tales From the Loop od firmy Amazon.
  2. Produkcja zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 3 kwietnia tego roku.
  3. W produkcji zobaczymy między innymi Jonathana Pryce'a, Rebeccę Hall oraz Paula Schneidera.

Serial Tales From the Loop został stworzony przez Nathaniela Halperna, scenarzystę, który pracował między innymi przy Dochodzeniu czy Legionie. Produkcja została zainspirowana niezwykłymi obrazami szwedzkiego artysty Simona Stalenhaga, które prezentują interesującą wizję prowincji przypominającą tę z lat 80. ubiegłego wieku, lecz pełną futurystycznych konstrukcji i robotów. Stały się one także podstawą dla systemu RPG, który również nosi tytuł Tales From the Loop. Zadebiutował on w 2017 roku i cieszy się dość sporą popularnością na świecie. W maju nakładem wydawnictwa Black Monk na rynku pojawi się jego polskie tłumaczenie – Tajemnice Pętli. Podręcznik można zakupić w ramach przedsprzedaży w tym miejscu.

Fabuła serialowego Tales From the Loop jest obecnie owiana tajemnicą. Oto, co jak na razie o niej wiemy z opisu umieszczonego wyżej trailera:

[Tales From the Loop] przedstawii niezwykłe przygody ludzi żyjących ponad Pętlą, maszyną zbudowaną w celu ujawnienia i zgłębiania tajemnic wszechświata, dzięki czemu rzeczy zarezerwowane tylko dla science fiction stają się możliwe.

Ponadto całość ma mocno skupiać się na emocjach bohaterów i garściami czerpać z tradycji gatunku (via JoBlo.com). Miłośnicy Stranger Things powinni się zatem odnaleźć w nowym serialu Amazona bez większego problemu.

Czy Tales From the Loop ma szansę odnieść sukces na miarę Stranger Things? - Tales From the Loop - serial SF od Amazona z intrygującym zwiastunem - wiadomość - 2020-02-28
Czy Tales From the Loop ma szansę odnieść sukces na miarę Stranger Things?

W Tales From the Loop od Amazona zobaczymy między innymi Jonathana Pryce'a (Dwóch papieży, trzy pierwsze części Piratów z Karaibów), Rebeccę Hall (Vicky Cristina Barcelona, Prestiż) oraz Paula Schneidera (Miłość Larsa, Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda). Prócz Halperna w prace nad serialem zaangażowani byli chociażby Matt Reeves (twórca nadchodzącego filmu o Batmanie), Mark Romanek (Nie opuszczaj mnie, Zdjęcie w godzinę) oraz sam Simon Stalenhag, który przygotował plakaty do produkcji. Możecie je zobaczyć poniżej.

Tales From the Loop - serial SF od Amazona z intrygującym zwiastunem - ilustracja #2
Tales From the Loop - serial SF od Amazona z intrygującym zwiastunem - ilustracja #3
Tales From the Loop - serial SF od Amazona z intrygującym zwiastunem - ilustracja #4
  1. Amazon Prime Video – strona główna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.