Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 września 2023, 16:50

Taki zestaw to gratka dla fanów gier wyścigowych. Kierownica i shifter w obłędnej cenie!

Fani gier samochodowych powinni zapoznać się z promocją przygotowaną przez x-kom.pl. W jej ramach w atrakcyjnej cenie zakupicie kierownicę Logitech G29 w zestawie z shifterem.

Źródło fot. Logitech
i

W x-kom.pl pojawiła się wyjątkowa promocja na kierownicę Logitech G29. W zestawie z shifterem kosztuje ona obecnie 1089 zł. Cena nalicza się po wpisaniu kodu bts-gaming w koszyku. Jest to więc idealna oferta dla fanów samochodówek.

Logitech G29 + Shifter w x-kom.pl

Logitech G29 to urządzenie opracowane dla osób, które cenią sobie wysoki poziom immersji w grach samochodowych. Gwarantuje to między innymi zaawansowany system sprzężenia zwrotnego. Dzięki niemu kierownica symuluje zmiany zachowania samochodu spowodowane przez różne efekty, takie jak chociażby nierówności nawierzchni. Dodatkowo maksymalny kąt obrotu wynosi 900 stopni.

Kierownica cechuje się również wyjątkową wytrzymałością oraz stabilnością podczas korzystania z niej. Wszystko to za sprawą zastosowania materiałów wysokiej jakości – w tym metalowych łożysk kulkowych.

W zestawie nie zabrakło również akcesoriów. Z kierownicą otrzymacie shifter (tj. skrzynię biegów) oraz pedały gazu, hamulca i sprzęgła. Pamiętajcie jednak, że Logitech G29 jest kompatybilny z platformami PC, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej