Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Project Cafe - newsy i ciekawostki

Kontroler następcy Wii potwierdzony

Elrond, 4 czerwca 2011, 11:49

Już za kilka dni na tragach E3 firma Nintendo zaprezentuje następcę konsoli Wii, okreslaną w wielu branżowych serwisach jako Project Cafe. W zasadzie wszystko co do tej pory wiemy o kolejnej konsoli Wielkiego N można umieścić jeszcze w kategorii plotek, jednak jedna z tych plotek znalazła właśnie potwierdzenie. Wygląd kontrolera.

Nintendo pokaże na E3 nową grę z cyklu The Legend of Zelda

Kono, 3 czerwca 2011, 10:44

Eiji Aonuma – główny producent ostatnich odsłon serii The Legend of Zelda – miał zdradzić w wywiadzie dla japońskiej telewizji, że firma Nintendo przygotowuje się do ujawnienia nowej części cyklu. Do wydarzenia dojdzie podobno na podczas targów E3. Gra ma stanowić część obchodów 25-lecia serii

Film prezentujący nową konsolę Nintendo to fałszywka

Filip „fsm” Grabski, 22 maja 2011, 13:11

Czwartkowy „niekontrolowany wyciek” prezentujący nową konsolę Nintendo okazał się być nieprawdziwy. Rzeczony materiał to, nie mniej i nie więcej, tylko praca domowa pewnej grupki zdolnych studentów – donosi serwis Nintendo Universe.

Pierwszy film pokazujący nową konsolę Nintendo?

Kono, 19 maja 2011, 10:57

Pierwsze plotki na temat następcy Wii pojawiły się jeszcze w połowie ubiegłego miesiąca. Do tej pory przybierały one jednak formę tekstową, a wszelkie obrazki były czystą spekulacją i wytworem wyobraźni zagranicznych mediów. Jednak niedawno do sieci wypłynął film, który uchyla rzekomo rąbka tajemnicy spowijającej nową konsolę Nintendo (o kodowej nazwie „Project Cafe”).