Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

metal - newsy i ciekawostki (2)

Marilyn Manson - Born Villain (2)
Marilyn Manson - Born Villain (2)

Filip „fsm” Grabski, 29 kwietnia 2012, 12:49

Z nowym albumem Mansona czuję się na tyle zakolegowany, że mogę napisać o nim kilka słów. A jeśli nie chce Wam się czytać (do czego i tak zachęcam), to wiedzcie: Born Villain to nareszcie naprawdę solidna płyta spod znaku MM.

Ciężka muza za lekki grosz
Ciężka muza za lekki grosz

Filip „fsm” Grabski, 17 kwietnia 2011, 14:28

Szatan!

You can’t kill the metal!
You can’t kill the metal!

ElMundo, 14 marca 2011, 18:39

Jeśli mieliście wątpliwości, że Tim Schafer to najbardziej oryginalny projektant gier, jakiego wydał świat, tak teraz nie macie prawa poddać tej tezy w jakąkolwiek wątpliwość. Zapraszam Was na wycieczkę do Krainy Metalu, gdzie wszystko jest kompletnie nielogiczne, w kopalni pracuje się waląc łbami o skałę, a w warsztacie samochodowym w rolę mechanika wciela się sam… Ozzy Osbourne!

Kawałki fundamentalne vol. 1
Kawałki fundamentalne vol. 1

yasiu, 5 stycznia 2011, 09:03

Większość z nas ma w swojej głowie kilka utworów muzycznych (ewentualnie albumów albo wykonawców) do których zawsze chętnie wraca. Przedstawiam Wam kilka moich ulubionych kawałków - z gatunków raczej ciężkich - które może znacie, może dopiero poznacie...

Najlepsze płyty i piosenki 2010 roku
Najlepsze płyty i piosenki 2010 roku

Krystian Smoszna, 23 grudnia 2010, 20:34

Wiecie. Koniec roku, czas podsumowań i tym podobne bzdety. Nie chcąc być gorszy od kolegi efesema, przygotowałem swój Top Osiem najlepszych płyt ubiegłego roku, choć pewnie, jakbym się zastanawiał jeszcze ze dwa dni, byłoby z Top Piętnaście. Obiecuję, że jak coś mi się przypomni, to dopiszę. A na razie, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do rzeczy. Oto moja ósemeczka.