Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 stycznia 2023, 19:03

Szeroki wybór elektroniki w promocyjnej ofercie Media Expert

W Media Expert możecie obecnie zakupić szereg sprzętów w niższych cenach. Wśród przecenionych towarów znalazło się między innymi PS5.

W Media Expert w niższych cenach zakupcie szereg sprzętów. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na oferty na smartwatch Amazfit GTR 2E oraz konsolę PlayStation 5. Cena konsol Sony wzrosła w ostatnim czasie, więc jest to całkiem atrakcyjna okazja. Oprócz tego w niższych cenach zakupicie słuchawki oraz telewizory. Porównaliśmy oferty poniżej przedstawionych produktów i według naszej wiedzy są to w chwili pisania tekstu najniższe ceny.

PlayStation 5 + God Of War Ragnarok za 2999 zł

Promocją objęta jest między innymi konsola PlayStation 5. Musicie mieć jednak na uwadze, że sprzęt zakupicie w pakiecie z cyfrową wersją God of War Ragnarok.

Inwestycja w konsolę obecnej generacji to idealna opcja, dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkość działania i dobrą jakość oprawy graficznej w grach. Sprzęt ten pozwala bowiem na wyświetlanie obrazu w 4K i 120 klatkach na sekundę (w wybranych produkcjach). Dodatkowo posiada on dysk SSD, który sprawia, że czasy ładowania produkcji są bardzo krótkie.

PlayStation 5 + God Of War Ragnarok w Media Expert

Wybrane promocje w Media Expert

  1. Słuchawki JBL Endurance Peak III – 479 zł (taniej o 120,99 zł, cena z kodem WYPRZEDAZ-2)
  2. Słuchawki JBL Vibe 300 TWS – 269 zł (taniej o 80,99 zł)
  3. Słuchawki Mad Dog GH001 – 59 zł (taniej o 20,99 zł, cena z kodem OD-180123)
  4. Smartwatch Amazfit GTR 2E – 299 zł (taniej o 100,99 zł)
  5. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32 GB – 599 zł (taniej o 100 zł)
  6. Telewizor SHARP 55FN4EA (55 cali) – 1777 zł (taniej o 322,99 zł, cena z kodem WYPRZEDAZ-2)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej