Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 listopada 2020, 12:05

SUPERHOT i Moonlighter w nowym Humble Bundle

W Humble Store trwa sprzedaż paczki Humble Sweet Farm Fall Bundle. W pakiecie znalazły się takie tytuły jak SUPERHOT, Necronator: Dead Wrong, Sigma Theory: Global Cold War i Moonlighter.

Do 1 grudnia w Humble Store możecie nabyć Humble Sweet Farm Fall Bundle. Zawartość paczki została podzielona na trzy progi cenowe.

 1. Humble Sweet Farm Fall Bundle

Minimum 0,84 euro (ok. 3,80 zł):

 1. Out There: ? Edition
 2. ToeJam & Earl: Back in the Groove

Więcej niż średnia, która obecnie wynosi 6,36 euro (ok. 28 zł):

 1. zawartość z poprzedniego progu
 2. SUPERHOT
 3. Moonlighter
 4. CHUCHEL Cherry Edition

Minimum 10,12 euro (ok. 45 zł):

 1. zawartość z poprzednich progów
 2. A Hat in Time
 3. Coffee Talk
 4. Sigma Theory: Global Cold War
 5. Necronator: Dead Wrong

Należy pamiętać, że wszystkie powyższe gry otrzymacie w postaci kluczy Steam. Zgodnie z tradycją, część zysków ze sprzedaży paczki może zostać przekazana na cele charytatywne – kupujący sami decydują, ile pieniędzy trafi do danej organizacji. W tym przypadku pieniądze powędrują do Sweet Farm.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej