Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 sierpnia 2022, 21:39

Steam Rockstar Sale - serie GTA i Max Payne w niższych cenach

Do 12 września na Steam trwa wyprzedaż gier wydanych przez firmę Rockstar. Promocja obejmuje między innymi tytuły z serii GTA i Max Payne.

Na Steamie trwa obecnie wyprzedaż gier wydanych przez firmę Rockstar Games. W niższych cenach zakupicie chociażby produkcje należące do serii GTA i Max Payne. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 12 września.

Wyprzedaż gier Rockstar na Steamie

GTA 5: Edycja Premium za 63,93 zł

Tej produkcji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. GTA 5 to ostatnia jak do tej pory odsłona popularnego cyklu trzecioosobowych gier gangsterskich z otwartym światem. Akcja osadzona została w fikcyjnym mieście Los Santos, silnie inspirowanym amerykańskim Los Angeles, i jego okolicach. Tam kierujemy losami trzech postaci z kryminalną przeszłością – Michaela De Santy, Trevora Philipsa i Franklina Clintona.

Należy również pamiętać, że do tej produkcji należy prężnie rozwijany przez Rockstar segment Online, który pozwala stworzyć własną postać i od podstaw zbudować przestępcze imperium, biorąc udział w mnogich aktywnościach, wybieranych z nieustannie rozszerzanej listy.

GTA 5: Edycja Premium na Steamie

Steam Rockstar Sale – najciekawsze oferty

  1. Bully: Scholarship Edition (angielski) – 22,71 zł (-65%)
  2. Grand Theft Auto IV: The Complete Edition (angielski) – 25,47 zł (-70%)
  3. L.A. Noire (angielski) – 27,65 zł (-65%)
  4. Manhunt (angielski) – 15,01 zł (-65%)
  5. Max Payne (angielski) – 15,01 zł (-65%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej