Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 września 2015, 16:24

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmu Star Wars: Rogue One, który trafi do kin pod koniec przyszłego roku. Na fotografiach uwieczniono m.in. rozbity statek i ciała szturmowców Imperium.

W serwisie TMZ pojawiły się zdjęcia z planu filmu Star Wars: Rogue One, na których możemy zaobserwować wrak rozbitego statku i ciała szturmowców Imperium. Kilka fotografii, niestety w niezbyt pokaźnych rozmiarach, znajdziecie poniżej, a po więcej odsyłam do źródła. Kinowa premiera obrazu planowana jest na 16 grudnia 2016 roku. Będzie to pierwszy z filmów należących do cyklu Star Wars Anthology, czyli spin-offów zgłębiających niezbyt dokładnie omówione wątki z głównych odsłon cyklu. Star Wars: Rogue One opowie o wydarzeniach mających miejsce między trzecią, a czwartą częścią sagi i przedstawi losy rebeliantów, pragnących wykraść plany powstającej Gwiazdy Śmierci.

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards (Godzilla z 2014 roku), a zagrają w nim tacy aktorzy, jak: Felicity Jones (The Theory of Everything), Diego Luna (Milk), Ben Mendelsohn (Bloodline), Donnie Yen (Blade II), Jiang Wen (Let the Bullets Fly), Forest Whitaker (The Last King of Scotland), Mads Mikkelsen (Casino Royale), Alan Tudyk (I, Robot) oraz Riz Ahmed (Nightcrawler).

Na koniec przypominam, że 18 grudnia bieżącego roku do kin trafi Star Wars Episode VII: The Force Awakens (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy).

Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu - ilustracja #1
Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu - ilustracja #2
Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu - ilustracja #3
Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu - ilustracja #4
Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu - ilustracja #5
Star Wars: Rogue One - pojawiły się zdjęcia z planu - ilustracja #6