Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 00:01

autor: Artur "Orbech" Raciborski

Star Wars: Battlefront – pierwszy zapis z rozgrywki

Podczas konferencji firmy Electronic Arts pokazano pierwszy gameplay z gry Star Wars: Battlefront. Na krótkim filmiku zaprezentowano walkę rebeliantów z Imperium na skutej lodem planecie Hoth.

Firma Electronic Arts zakończyła konferencję na targach E3 w Los Angeles potężnym uderzeniem. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć gameplay ze Star Wars: Battlefront. Na pięciominutowym nagraniu przedstawiono dynamiczny tryb rozgrywki o nazwie „Walker Assault”, w którym do walki może stanąć w sumie 40 graczy. Bitwę przedstawiono z punktu widzenia rebeliantów i sił Imperium. Główne zadanie rebeliantów polega na unieszkodliwieniu ogromnych łazików wojennych AT-AT przy użyciu bombowców X-Wing i odparcie nieprzyjaciela. Zadaniem Imperium jest ochrona wielkich machin i zniszczenie bazy rebelii. W filmiku nie zabrakło walk w przestworzach, walki na miecze świetlne oraz używania Mocy.

Premiera tytułu nastąpi 17 listopada bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Za produkcję gry odpowiada szwedzkie studio EA DICE.