Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 6 października 2019, 14:32

autor: aadamus

Star Trek Picard - nowy zwiastun i data premiery

New York Comic Con okazał się owocny dla fanów Star Treka. W czasie imprezy zaprezentowano nowe zwiastuny Star Trek: Picard i Star Trek: Discovery. Ujawniono także datę premiery pierwszego ze wspomnianych seriali.

Star Trek: Picard pojawi się na naszych ekranach na początku przyszłego roku. - Star Trek Picard - nowy zwiastun i data premiery - wiadomość - 2019-10-06
Star Trek: Picard pojawi się na naszych ekranach na początku przyszłego roku.

New York Comic Con przyniósł wiele informacji związanych z uniwersum Star Treka. W czasie imprezy zaprezentowano zwiastun zdradzający datę premiery pierwszego sezonu Star Trek: Picard. Serial z Patrickiem Stewartem w roli głównej, trafi na nasze ekrany 23 stycznia 2020 roku. Dodatkowo pojawił się także nowy trailer Star Trek: Discovery.

Cała historia przedstawiona w Star Trek: Picard dzieje się 20 lat po wydarzeniach z filmu Star Trek: Nemesis. Główny bohater – Jean-Luc Picard – powraca z emerytury, by pomóc młodej kobiecie. Serial będzie składał się z 10 odcinków, które będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem Amazon Prime Video.

Oprócz Jean-Luca Picarda na ekranie zobaczymy także inne postacie znane z poprzednich odsłon Star Treka. Wsród nich znajdzie się między innymi android Data oraz Deanna Troi.

Natomiast zwiastun Star Trek: Discovery skupia się na fabule. Załoga tytułowego okrętu przenosi się 930 lat w przyszłość. Sytuacja panująca w tamtych czasach jest niestabilna, a jedyną osobą, która może to zmienić jest komandor Michael Burnham. Star Trek: Discovery jest dostępny na platformie Netflix. Data premiery trzeciego sezonu serialu nie jest jeszcze znana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.