Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 października 2019, 14:32

autor: aadamus

Star Trek Picard - nowy zwiastun i data premiery

New York Comic Con okazał się owocny dla fanów Star Treka. W czasie imprezy zaprezentowano nowe zwiastuny Star Trek: Picard i Star Trek: Discovery. Ujawniono także datę premiery pierwszego ze wspomnianych seriali.

Star Trek: Picard pojawi się na naszych ekranach na początku przyszłego roku. - Star Trek Picard - nowy zwiastun i data premiery - wiadomość - 2019-10-06
Star Trek: Picard pojawi się na naszych ekranach na początku przyszłego roku.

New York Comic Con przyniósł wiele informacji związanych z uniwersum Star Treka. W czasie imprezy zaprezentowano zwiastun zdradzający datę premiery pierwszego sezonu Star Trek: Picard. Serial z Patrickiem Stewartem w roli głównej, trafi na nasze ekrany 23 stycznia 2020 roku. Dodatkowo pojawił się także nowy trailer Star Trek: Discovery.

Cała historia przedstawiona w Star Trek: Picard dzieje się 20 lat po wydarzeniach z filmu Star Trek: Nemesis. Główny bohater – Jean-Luc Picard – powraca z emerytury, by pomóc młodej kobiecie. Serial będzie składał się z 10 odcinków, które będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem Amazon Prime Video.

Oprócz Jean-Luca Picarda na ekranie zobaczymy także inne postacie znane z poprzednich odsłon Star Treka. Wsród nich znajdzie się między innymi android Data oraz Deanna Troi.

Natomiast zwiastun Star Trek: Discovery skupia się na fabule. Załoga tytułowego okrętu przenosi się 930 lat w przyszłość. Sytuacja panująca w tamtych czasach jest niestabilna, a jedyną osobą, która może to zmienić jest komandor Michael Burnham. Star Trek: Discovery jest dostępny na platformie Netflix. Data premiery trzeciego sezonu serialu nie jest jeszcze znana.