Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 grudnia 2022, 17:04

Sprzęt Razera dla graczy w promocyjnych cenach - od słuchawek po fotele gamingowe

W sklepie internetowym Media Expert znajdziemy promocje na sprzęt marki Razer. W ofercie są słuchawki, klawiatury, mysz i fotele gamingowe.

Źródło fot. Unsplash.com
i

Razer jest znanym producentem sprzętu przeznaczonego przede wszystkim dla graczy. W sklepie Media Expert produkty tej marki są aktualnie objęte promocją. Jeśli poszukujecie słuchawek, klawiatury, myszki czy fotelu gamingowego do wygodniejszego grania, to powinniście sprawdzić, czy nie zainteresuje Was coś z poniżej przedstawionej oferty.

Nowe okazje w Media Expert

Słuchawki Razer Barracuda Pro

Ten produkt ma zapewnić najlepsze możliwe wrażenia dźwiękowe, zarówno podczas słuchania muzyki, jak i grania, kiedy potrzebujemy zanurzyć się w wirtualny świat, czy to RPG-a, czy jakiejś strzelanki. Słuchawki Razer Barracuda Pro są bezprzewodowe i działają na odległość nawet dziesięciu metrów od urządzenia, z którym zostały sparowane, więc oddalenie się na moment nie zakłóci odbioru dźwięków.

Dzięki miękkiej i komfortowej piance Flowknit produkt dopasowuje się do ucha swojego właściciela. Nie brakuje również aktywnej redukcji szumów czy mikrofonu, który przyda się podczas prowadzenia rozmów – również w przypadku grania w produkcje wieloosobowe. Czułość słuchawek Razer Barracud Pro wynosi 96 dB i na jednym naładowaniu mogą wystarczyć na maksymalnie 40 godzin użytkowania.

Słuchawki RAZER Barracuda Pro za 1059 zł z kodem ME27-311222

Inne produkty Razera w promocji Media Expert

  1. Klawiatura Razer Ornata V3 za 319 zł z kodem ME25-050123;
  2. Mysz Razer Orochi V2 Biały za 239 zł z kodem ME28-311222;
  3. Fotel Razer Iskur Czarno-zielony za 1849 zł z kodem ME27-311222;
  4. Fotel Razer Iskur Czarny za 1793,54 zł z kodem ME27-311222;
  5. Klawiatura Razer Blackwidow V3 Tenkeyless Green Switch za 419 zł z kodem ME29-311222;
  6. Klawiatura Razer Pro Type Ultra za 769 zł z kodem ME29-311222;
  7. Klawiatura Razer Huntsman Mini Clicky Optical Switch za 385 zł z kodem ME28-311222.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej