Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 maja 2021, 13:00

Kolejny film z serii G.I. Joe z pierwszym zwiastunem; zobacz Snake Eyes

Kinowe uniwersum G.I. Joe zyska niedługo kolejny film. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Snake Eyes.

Uniwersum G.I. Joe oparte o kultową w Stanach Zjednoczonych serię zabawek wzbogaci się niedługo o kolejny film. Tym razem będzie to spin-off głównej serii o nazwie Snake Eyes. Przedstawi on historię tytułowego bohatera sprzed momentu, w którym dołączył on do oddziału G.I. Joe.

Snake Eyes będzie trzecią produkcją z uniwersum G.I. Joe. Film pojawi się w kinach 23 lipca. W roli głównej zobaczymy Henry’ego Goldinga. Za reżyserię odpowiada z kolei Robert Schwentke. Ma on na swoim koncie dwa tytuły z serii Niezgodna, komedię Red, ale również dramat wojenny Kapitan. Mamy więc do czynienia z bardzo wszechstronnym twórcą.

Pozostaje mieć nadzieję, że doświadczenia te przełożą się na dobry film. Do tej pory seria G.I. Joe nie spotkała się z przesadnie pozytywnym odbiorem. Poprzednie dwa filmy mogą się pochwalić zaledwie 34% (G.I. Joe: Czas kobry) i 28% (G.I. Joe: Odwet) pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej