Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 grudnia 2021, 14:59

Słuchawki Sony WH-1000XM3 w historycznie niskiej cenie

W sklepach Amazon.pl i Media Markt trwa promocja, w ramach której zakupicie słuchawki z systemem redukcji hałasów Sony WH-1000XM3 w rekordowo niskiej cenie.

W sklepach Amazon.pl i Media Markt możecie zakupić w rekordowo niskiej cenie słuchawki Sony WH-1000XM3. Model ten dostaniecie za 699 zł. Oferty możecie sprawdzić, klikając w poniższe przyciski.

Sony WH-1000XM3 w Amazon.pl

Sony WH-1000XM3 w Media Markt

Sony WH-1000XM3 to bezprzewodowe słuchawki o paśmie przenoszenia od 4 Hz do 40 000 Hz. Tym, co wyróżnia ten model, jest jednak zaawansowany system redukcji hałasów – dzięki funkcji NC wycisza on dźwięki o różnych zakresach pasma. Oprócz tego słuchawki potrafią rozpoznać wykonywaną przez nas czynność i automatycznie dostosują ustawienia wygłuszenia dźwięków otoczenia.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.