Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 3 listopada 2017, 12:29

Skład Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance

Warhorse Studios i Deep Silver ogłosiły dzisiaj skład Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się na PC, PS4 i Xbox One. Jej dystrybutorem jest firma CDP.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, która pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

Dziś ujawniono, ze gra trafi na rynek w wyjątkowych wydaniach. W Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej znajdzie się następująca ekskluzywna zawartość:

 • Oficjalny steelbook Kingdom Come: Deliverance
 • Materiałowa mapa 30x30 cm przedstawiająca obszar średniowiecznej Bohemii z krajobrazem z Kingdom Come: Deliverance
 • 15-centymetrowa figurka Henryka z żywicy polimerowej, malowana na kolor srebrny z antycznym wykończeniem
 • Oficjalna muzyka z gry Kingdom Come: Deliverance na Audio CD
 • 32-stronicowy artbook z twardą oprawą
Limitowana Edycja Kolekcjonerska - Skład Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance - wiadomość - 2017-11-03
Limitowana Edycja Kolekcjonerska

W Edycji Specjalnej znajdzie się cyfrowy dodatek pt. Skarby Przeszłości, w którym znajdą się nowe mapy skarbów oraz zbroja dla Henryka.

Edycja Specjalna - Skład Limitowej Edycji Kolekcjonerskiej oraz Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance - wiadomość - 2017-11-03
Edycja Specjalna

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Kingdom Come: Deliverance będzie dostępna już wkrótce w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 299,99 zł (PC) i 339,99 zł (PS4 i Xbox One). Edycja Specjalna będzie kosztować odpowiednio 219,99 i 269,99 zł.

Najważniejsze cechy Kingdom Come: Deliverance:

 • Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki czy rozległe pola, wszystkie lokacje ukazane są w oszałamiającej jakości HD.
 • Nieliniowa fabuła: Wykonuj zadania na przeróżne sposoby i zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów.
 • Wymagająca mechanika walki: Walcz na odległość, z ukrycia lub w zwarciu. Wybierz broń i wykonuj dziesiątki unikalnych kombinacji w pełnych emocji, bezlitosnych walkach.
 • Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
 • Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać i próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.
 • Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.
 • Polska wersja językowa