Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 maja 2022, 17:00

Shopee - letni festiwal niskich cen 2022. Najlepsze oferty

Na Shopee trwa Festiwal Niskich Cen. Do 6 czerwca kupujący znajdą interesujące oferty, w tym z działu elektroniki. Klawiatury, myszki oraz kable USB mają obniżone ceny nawet o kilkadziesiąt procent.

Źródło: flickr.com / seanna f

Festiwal Niskich Cen na Shopee rozpoczął się 29 maja 2022 roku i potrwa do 6 czerwca. Złoty poniedziałek, jak nazwało go Shopee, oferuje dużo dobrych okazji, w tym na peryferia komputerowe. Jeśli ktoś poszukuje nowej myszki do pracy, klawiatury do grania, kabla do ładowania, to bardzo dobrze trafił. Dzięki specjalnym kuponom podczas zakupów będzie można zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy:

SHOPEE2APP: -2 zł, przy min. zamówieniu za 10 zł, tylko w apce mobilnej – WAŻNY DO 5 CZERWCA

SHOPEE3APP: -3 zł, przy min. zamówieniu za 15 zł, tylko w apce mobilnej – WAŻNY DO 5 CZERWCA

SHOPEE10APP: -10 zł przy min. zamówieniu za 60 zł, tylko w apce mobilnej – WAŻNY DO 6 CZERWCA

Klawiatura mechaniczna Feker

Shopee - letni festiwal niskich cen 2022. Najlepsze oferty - ilustracja #1

Nie każdy ma dużo miejsca na biurku i w takim warunkach mniejsze urządzenia idealnie się sprawdzają. Klawiatura mechaniczna Feker jest rozmiaru 60% normalnej klawiatury i nie posiada części numerycznej po prawej stronie.

Jej największą zaletą jest możliwość łączenia się zarówno za pomocą dołączonego kabla USB-C, jak i bezprzewodowo – poprzez Bluetooth. Daje to możliwość dostosowania urządzenia do swoich preferencji. Będzie ono działało z systemami operacyjnymi Windows, MacOS, Linux, iOS i Android. Bateria o pojemności 2000 mAh pozwala na długie korzystanie bez potrzeby używania kabla.

Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Biała klawiatura jest dostępna tylko z brązowymi przełącznikami Gateron, a czarna z brązowymi oraz czarnymi przełącznikami Gateron.

Nie byłoby klawiatury gamingowej bez podświetlenia RGB i Feker również takie zapewnia. Oferuje ono prawie 17 milionów kolorów, co przekłada się na wyjątkowe podświetlenie klawiatury, uprzyjemniające korzystanie ze sprzętu w nocy.

Podczas Festiwalu Niskich Cen klawiatura Feker trafiła do Złotych Okazji. Sprzęt w tej kategorii jest dostępny nawet za 1 zł. O godzinie 20:00 30 maja wspomniana klawiatura mechaniczna zostanie udostępniona w Złotych Okazjach.

Uwaga! Klawiatura nie posiada w zestawie własnego adaptera Bluetooth.

Kup klawiaturę mechaniczką Feker nawet za 1 zł

Shopee – najlepsze okazje

  1. Mysz bezprzewodowa Jtke – 10,58 zł (taniej o 69%),
  2. Kabel USB-C 2 w 1 Vention – 16,85 zł (taniej o 19%),
  3. Przejściówka USB 3.0 na USB-C Vention – 14,75 zł (taniej o 25%),
  4. Sportowe słuchawki Bluetooth Jtke – 11,07 zł (taniej o 70%),
  5. Hydrożelowa ochrona wyświetlacza dla iPhone'a 13 – 13,42 zł (taniej o 88%).

Przedstawione oferty cechuje ograniczona liczba sztuk, która jest dostępna w promocyjnych cenach. Przed zakupem upewnij się, czy dane urządzenie wciąż można kupić taniej.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.