Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2019, 08:51

autor: Adrian Werner

Sega szykuje cztery gry na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020

Firma Sega poinformowała, że z okazji przyszłorocznych Letnich Igrzysk Olimpijskich opracowuje cztery gry, zatytułowane Tokyo 2020 Olympics: The Official Video Game, Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games, Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games Arcade Game oraz Tokyo 2020 Sonic at the Olympic Games.

PLANY SEGI NA OLIMPIADĘ:
  1. Tokyo 2020 Olympics: The Official Video Game (PS4, Switch)
  2. Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games (Switch)
  3. Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games Arcade Game (automaty),
  4. Tokyo 2020 Sonic at the Olympic Games (iOS, AND).

W przyszłym roku w Tokio odbędą się Letnie Igrzyska Olimpijskie. Firma Sega właśnie ujawniła, że z tej okazji przygotuje cztery gry, zatytułowane Tokyo 2020 Olympics: The Official Video Game, Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games, Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games Arcade Game oraz Tokyo 2020 Sonic at the Olympic Games.

Tokyo 2020 Olympics: The Official Video Game

Gra ukaże się już latem tego roku. - Sega szykuje cztery gry na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 - wiadomość - 2019-03-31
Gra ukaże się już latem tego roku.

Tokyo 2020 Olympics: The Official Video Game ukaże się latem tego roku na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

To najbardziej realistyczna z czterech zapowiedzianych gier firmy Sega. Gracze będą mogli stworzyć własnego awatara i wziąć udział w wirtualnych wersjach najważniejszych sportów olimpijskich.

Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games

Mario i Sonic dołączą do zawodów zimą tego roku. - Sega szykuje cztery gry na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 - wiadomość - 2019-03-31
Mario i Sonic dołączą do zawodów zimą tego roku.

Następną grą będzie Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games, która trafi tylko na Nintendo Switch. Premiera zaplanowana została na zimę tego roku.

W przypadku tej produkcji nie podano żadnych konkretów, ale spodziewamy się, że będzie przypominała wcześniejsze tytuły z tej serii. Otrzymamy więc lekko humorystyczne wersje dyscyplin olimpijskich, w których rywalizować będą najsłynniejsze maskotki firm Nintendo i Sega.

Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games Arcade Game

Zgodnie z tytułem, Mario & Sonic at the Tokyo 2020 Olympic Games Arcade Game jest grą, która powstaje z myślą o salonach z automatami. Premiera zaplanowana została na przyszły rok.

W przypadku tej produkcji również poskąpiono konkretów, ale spodziewamy się, że zaadaptuje ona do automatowych realiów wspomnianą wyżej odsłonę na Nintendo Switch.

Tokyo 2020 Sonic at the Olympic Games

Ostatnią zapowiedzianą grą jest Tokyo 2020 Sonic at the Olympic Games. Będzie to mobilna zręcznościówka, w której zawodnikami będą maskotki firmy Sega. Projekt zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android, a jego premiera nastąpi w przyszłym roku.

Gra ma zaoferować uproszczone wersje dyscyplin olimpijskich, zrealizowane w formie zręcznościowych minigierek.

  1. Oficjalna strona firmy Sega
  2. Oficjalna strona gier olimpijskich firmy Sega