Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 19:47

Jack Sparrow powraca w Sea of Thieves; nadchodzi darmowa aktualizacja

Jack Sparrow powraca. Tym razem charakterystycznego pirata nie zobaczymy jednak na srebrnym ekranie, lecz w Sea of Thieves.

Wygląda na to, że nie rozstaliśmy się na długo z Jackiem Sparrowem. Ekstrawaganckiego pirata zobaczymy ponownie w darmowej aktualizacji do Sea of Thieves. Ponadto wystąpi on w towarzystwie swojej załogi. W zaprezentowanym podczas trwającego właśnie E3 zwiastunie pojawiło się bowiem także wielu innych bohaterów znanych wszystkim fanom Piratów z Karaibów.

Studio Rare przygotowało dla graczy całkowicie nową przygodę, podczas której zapuścimy się w niebezpieczne rejony, aby uwolnić uwięzionego kapitana Sparrowa. Razem z nim udać się będziemy mogli na wielką wyprawę, podczas której zdobędziemy niezliczone skarby oraz stawimy czoła wielu niebezpieczeństwom. Wśród nich pojawi się największy wróg Jacka, czyli Davy Jones, który zagraża bezpieczeństwu świata Sea of Thieves.

Twórcy obiecują, że w ramach aktualizacji w nasze ręce trafi obszerna kampania wypełniona wieloma pobocznymi misjami oraz sekretami. Zapowiedziano również, że to najambitniejsze fabularne rozszerzenie, jakie do tej pory otrzymała gra. Jak twierdzenia te przekładają się na rzeczywistość, sprawdzimy już 22 czerwca.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej