Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 19:47

Jack Sparrow powraca w Sea of Thieves; nadchodzi darmowa aktualizacja

Jack Sparrow powraca. Tym razem charakterystycznego pirata nie zobaczymy jednak na srebrnym ekranie, lecz w Sea of Thieves.

Wygląda na to, że nie rozstaliśmy się na długo z Jackiem Sparrowem. Ekstrawaganckiego pirata zobaczymy ponownie w darmowej aktualizacji do Sea of Thieves. Ponadto wystąpi on w towarzystwie swojej załogi. W zaprezentowanym podczas trwającego właśnie E3 zwiastunie pojawiło się bowiem także wielu innych bohaterów znanych wszystkim fanom Piratów z Karaibów.

Studio Rare przygotowało dla graczy całkowicie nową przygodę, podczas której zapuścimy się w niebezpieczne rejony, aby uwolnić uwięzionego kapitana Sparrowa. Razem z nim udać się będziemy mogli na wielką wyprawę, podczas której zdobędziemy niezliczone skarby oraz stawimy czoła wielu niebezpieczeństwom. Wśród nich pojawi się największy wróg Jacka, czyli Davy Jones, który zagraża bezpieczeństwu świata Sea of Thieves.

Twórcy obiecują, że w ramach aktualizacji w nasze ręce trafi obszerna kampania wypełniona wieloma pobocznymi misjami oraz sekretami. Zapowiedziano również, że to najambitniejsze fabularne rozszerzenie, jakie do tej pory otrzymała gra. Jak twierdzenia te przekładają się na rzeczywistość, sprawdzimy już 22 czerwca.

E3 2021