Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2020, 09:51

autor: Smoczy

Samurai Jack: Battle Through Time - krótki gameplay i informacje

W trakcie IGN: Summer of Gaming studio Soleil zaprezentowało gameplay z nadchodzącego Samurai Jack: Battle Through Time. Kilku informacji udzielił sam twórca kreskówki.

Samurai Jack: Battle Through Time - krótki gameplay i informacje - ilustracja #1
Gameplay został zaprezentowany w trakcie streama IGN: Sumemr of Gaming (fot. IGN)

W trakcie drugiego dnia IGN: Summer of Gaming, studio Soleil zaprezentowało 8-minutowy gameplay z gry Samurai Jack: Battle Through Time. Nowymi informacjami podzielił się sam autor oryginału - Genndy Tartakovsky.

Z wideo możemy dowiedzieć się, że fabuła nadchodzącego tytułu osadzona zostanie po wydarzeniach z piątego sezonu kreskówki. Będziemy musieli zmierzyć się z naszym nemesis - Aku, przy czym wszystko rozegra się w jednej z alternatywnych rzeczywistości, z której będziemy musieli się wydostać. Gracz będzie miał do dyspozycji cały arsenał broni znany z serialu. Zgodnie z piątym sezonem, Jack skorzysta również z broni palnej. W grze pojawią się również znane nam postaci, takie jak np. Scotsman, czy Demongo. Wiele lokacji opartych będzie o te znane z kreskówki, podobnie jak przeciwnicy. Cały gameplay możecie obejrzeć poniżej.

Dokładnej daty jeszcze nie poznaliśmy, jednak wiemy, że premiera planowana jest na lato bieżącego roku. Gra trafi na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i komputery osobiste (Windows).