Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2020, 11:10

Samodzielna wersja popularnego moda do Skyrima z nowym zwiastunem

Otrzymaliśmy nowy zwiastun gry The Forgotten City od studia Modern Storyteller. Ta pierwszoosobowa przygodówka z elementami akcji, będąca samodzielną wersją modyfikacji do Skyrima, zadebiutuje na PC oraz Xboksie One zimą tego roku.

Samodzielna wersja popularnego moda do Skyrima z nowym zwiastunem - ilustracja #1
W The Forgotten City przyjdzie nam odwiedzić ukryte pod ziemią rzymskie miasto, w którym znajdują się tajemnicze złote posągi.

Przeszło dwa lata minęły od pierwszej oficjalnej zapowiedzi The Forgotten City, czyli przygotowywanej przez studio Modern Storyteller pierwszoosobowej przygodówki z elementami akcji, stanowiącej samodzielną wersję niezwykle popularnej modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim. Początkowo tytuł miał ukazać się w 2019 roku, lecz tak się ostatecznie nie stało. I niestety, poślizg nie okazał się kwestią kilku miesięcy. Ostatecznie debiut The Forgotten City przesunięto na zimę tego roku. Na razie osoby zainteresowane tym tytułem muszą się zadowolić jego najnowszym zwiastunem, który pojawił się podczas sobotniej konferencji PC Gaming Show. Obejrzycie go poniżej.

The Forgotten City zmierza na PC oraz Xboksa One. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona gry The Forgotten City