Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Sony Computer Entertainment Polska Press Release" 25 stycznia 2018, 14:13

Ruszył konkurs na ilustracje inspirowane grą Shadow of The Colossus

Najciekawsze grafiki zostaną wydrukowane w specjalnym albumie a jedna z nich zostanie dodatkowo wydrukowana w formie plakatu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Interactive Entertainment Europe, wydawca gry Shadow of The Colossus na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro rozpoczął konkurs skierowany do najbardziej kreatywnych i twórczych graczy. Wyjątkowa gra Fumito Uedy od lat inspiruje artystów z całego świata do tworzenia własnych grafik nawiązujących do Shadow of The Colossus. Z okazji premiery zremasterowanej wersji tego tytułu będą oni mogli wziąć udział w rywalizacji na najlepsze ilustracje inspirowane grą. Zwycięskie prace (ok. 50) z kilkunastu krajów Europy oraz Australii i Nowej Zelandii wybierze brytyjski ilustrator Matt Taylor, znany z pracy z takimi firmami jak Adidas, Urban Outfitters czy Sony AMC.

Najciekawsze grafiki zostaną wydrukowane w specjalnym albumie a jedna z nich zostanie dodatkowo wydrukowana w formie plakatu. Ponadto Matt Taylor przygotował własną ilustrację, która ozdobi okładkę albumu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć ilustrację lub grafikę nawiązującą do gry Shadow of The Collosus a następnie umieścić ją na Twitterze z hashtagiem #ColossusArt. Zwycięzcy otrzymają własny egzemplarz albumu, ich prace posłużą również do dalszej promocji gry. Konkurs, który rozpoczął się dziś i potrwa do 22 lutego 2018 r. skierowany jest m.in. do polskich graczy i ilustratorów. Obrazy biorące udział w konkursie można wykonywać w programach komputerowych jak i dowolną inną techniką, muszą one mieć jednak wymiary 210 mm szerokości i 280 mm wysokości oraz być zapisane w cyfrowej kopii o rozdzielczości 300 dpi.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj:

https://www.playstation.com/pl-pl/legal/shadow-of-the-colossus-fan-art-competition/

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie:

https://blog.eu.playstation.com/2018/01/24/calling-all-artists-we-need-you-for-the-official-shadow-of-the-colossus-fan-art-book/