Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2013, 11:50

autor: Sarge

Rozpoczęto przyjmowanie zapisów do beta testów gry MMO WildStar

Na oficjalnej stronie internetowej gry WildStar rozpoczęto przyjmowanie zapisów do zamkniętych beta testów tej produkcji MMO. Przy okazji zespół Carbine Studios udostępnił nowy materiał wideo, w dość zabawny sposób przedstawiający mechanikę i fabułę tego tytułu.

Zespół Carbine Studios rozpoczął przyjmowanie zapisów do zamkniętych beta testów gry WildStar. Ta darmowa produkcja MMO będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku, choć nie znamy dokładnej daty debiutu.

Chęć wzięcia udziału w zamkniętych beta testach można zgłosić na oficjalnej stronie internetowej, wypełniając stosowny formularz. Twórcy nie sprecyzowali, kiedy będzie można rozpocząć zabawę i na jakiej podstawie będą przydzielane klucze. Na początku dostęp uzyskają z pewnością tylko wybrani użytkownicy, do których z czasem dołączą pozostali zainteresowani gracze.

  1. Zapisz się do zamkniętych beta testów gry WildStar

Przed zapisaniem się do testów warto sprawdzić minimalne wymagania sprzętowe. Twórcy zastrzegają, że dla pełnej wersji zostaną one nieco obniżone.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  1. Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz lub Phenom X3 2.3 GHz
  2. Pamięć operacyjna: 4 GB
  3. Karta grafiki: GeForce 8800 GT lub Radeon HD 3850
  4. System operacyjny: Windows XP SP2 (64-bit) lub nowszy; systemy 32-bitowe nie są wspierane przez betę

WildStar to pierwsza gra autorstwa zespołu Carbine Studios. Jest to darmowa produkcja MMO, której akcja toczy się na planecie Nexus, zamieszkiwanej swego czasu przez rasę Eldan. Uniwersum zostało podzielone pomiędzy trzy nacje: ludzi, królikopodobnych Aurin oraz wyrośniętych Granok. W procesie tworzenia tego tytułu bierze udział wielu byłych pracowników Blizzarda, przez co często porównuje się go do gry World of Warcraft.

  1. Oficjalna strona internetowa gry WildStar