Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 września 2022, 15:10

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY]

Osoby, które narzekały na niewielką ilość intymnych uniesień w Rodzie smoka, po czwartym odcinku serialu z pewnością zmieniły zdanie. Fani produkcji byli wręcz zszokowani pewną sceną. Wszystko ze względu na dziecięcy wygląd aktorki biorącej w niej udział.

Fot.: Ród smoka, Ryan J. Condal, Miguel Sapochnik, HBO, 2022.

Uwaga! Poniższy tekst zawiera spoilery dotyczące fabuły Rodu smoka.

Ród smoka będący prequelem Gry o tron na dobre zagościł w serwisie HBO Max. Produkcja od samego początku zyskała wielkie uznanie w oczach fanów oryginału. Trudno więc się dziwić, że każdy z epizodów przyciąga przed ekrany ogromne rzesze widzów. Mimo ogólnie bardzo dobrego przyjęcia, pojawiają się również sporadyczne głosy narzekania na zbytnie „ugrzecznienie” serialu względem poprzednika. O ile początkowe epizody Rodu smoka mogły być w mniemaniu widowni ubogie w sceny łóżkowe, tak najnowszy odcinek z pewnością zmienił to myślenie.

HBO Max kupisz tutaj

To właśnie czwarta odsłona widowiska obfitowała w najwięcej nagości i seksu. Jednakże szok w fanach wywołały dopiero sceny z udziałem młodziutkiej Rhaenyry (Milly Alcock). Przypomnijmy, że bohaterka najpierw całuje się ze znacznie starszym wujkiem, Daemonem, by chwilę później iść do łóżka ze swoim strażnikiem, Cristonem Cole’em. Dziecięcy wygląd wspomnianej aktorki sprawił, że zaniepokojeni widzowie natychmiast zaczęli sprawdzać ile tak naprawdę ma ona lat.

Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY] - ilustracja #1
Źródło: Google Trends

Na szczęście wyszukiwarka internetowa Google uspokoiła ich obawy – Alcock ma 22 lata. Niemniej jednak niektórzy wstrząśnięci fani podzielili się swoimi wrażeniami na Twitterze.

Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY] - ilustracja #2
Źródło: Twitter, isaak
Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY] - ilustracja #3
Źródło: Twitter, Garth Harkness McMurray
Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY] - ilustracja #4
Źródło: Twitter, TheGivenSoul
Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY] - ilustracja #5
Źródło: Twitter, 5 Star Man
Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY] - ilustracja #6
Źródło: Twitter, Roselene

A co Wy uważacie o czwartym odcinku Rodu smoka? Czy dla Was oglądanie wspomnianych scen również było niekomfortowe? Dajcie znać w komentarzach.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej