Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2016, 12:10

Road to Boruto - zapowiedziano dodatek do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Firma Bandai Namco Games i studio CyberConnect2 zapowiedziały Road to Boruto, czyli duży dodatek do mordobicia Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Rozszerzenie wprowadzi nowe postacie, lokacje i przygody.

Firma Bandai Namco Games zapowiedziała Road to Boruto, czyli obszerny dodatek do wydanej w lutym tego roku bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Produkcja ukaże się 3 lutego 2017 roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Ma to być to rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymagać będzie posiadania podstawowej wersji gry.

Dodatek ukaże się w lutym 2017 roku. - Road to Boruto - zapowiedziano dodatek do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - wiadomość - 2016-09-13
Dodatek ukaże się w lutym 2017 roku.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 dostało już kilka płatnych DLC, ale Road to Boruto zapowiada się na znacznie większy dodatek niż wcześniejsze rozszerzenia. Produkcja wprowadzi do gry nowe postacie, w tym Boruto (syn Naruto) oraz Saradę (córka Sasuke i Sakury), jak również nową historię, opowiadającą o przygodach tytułowego bohatera, i zawierającą także m.in. starcie Sasuke z Kinshikim.

Ponadto Road to Boruto wzbogaci będącą domem bohaterów Wioskę Ukrytą w Liściach o nowe lokacje, otwarte do eksploracji. Za projekt odpowiada studio CyberConnect2, czyli ten sam zespół, który opracował podstawową wersję gry oraz wcześniejsze odsłony serii.

Road to Boruto - zapowiedziano dodatek do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - ilustracja #2

Na tym niestety kończą się udostępnione przez autorów informacje. Więcej materiałów graficznych i konkretów, w tym pełna lista postaci, ma zostać udostępnionych już wkrótce.

Road to Boruto - zapowiedziano dodatek do Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - ilustracja #3

Manga Naruto, której autorem jest Masashi Kishimoto, dobiegła końca w 2014 roku. Popularność marki była jednak zbyt duża, aby oznaczało to koniec tego świata. Dlatego w zeszłym roku do kin trafił pełnometrażowy film animowany Boruto: Naruto the Movie, opowiadający o przygodach kolejnej generacji wojowników ninja.

Z kolei w maju tego roku ruszyła manga Boruto: Naruto Next Generations, która zaadaptowała fabułę filmu, a potem rozpoczęła opowiadanie własnej historii. Masashi Kishimoto jedynie nadzoruję tę serię. Za scenariusz odpowiada Ukyo Kodachi, a rysownikiem jest Mikio Ikemot.

  1. Oficjalna strona gier z serii Naruto
  2. Recenzja gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4