Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2018, 11:48

Rising Storm 2 Vietnam – bitwy plastikowych żołnierzyków w świątecznym evencie

Dzisiaj taktyczna sieciowa strzelanka Rising Storm 2: Vietnam otrzyma patch Green Army Men Christmas Special, który przez kilka tygodni pozwoli na branie udziału w bitwach plastikowych żołnierzyków, walczących o kontrolę nad przystrojonym świątecznymi dekoracjami pokojem.

Dla fanów gry przygotowano w tym roku nietypową atrakcję. - Rising Storm 2 Vietnam – bitwy plastikowych żołnierzyków w świątecznym evencie  - wiadomość - 2018-12-11
Dla fanów gry przygotowano w tym roku nietypową atrakcję.
RISING STORM 2: VIETNAM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Antimatter Games, Tripwire Interactive
  2. Wydawca: Tripwire Interactive
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 30 maja 2017 r.

Jak co roku wielu deweloperów postanowiło umilić fanom grudzień, organizując świąteczne eventy. Właśnie dowiedzieliśmy się, co z tej okazji przygotowano dla fanów sieciowej strzelanki Rising Storm 2: Vietnam. Autorzy postanowili zaszaleć i zaoferować darmową aktualizację, która pozwoli na wzięcie udziału w bitwach plastikowych żołnierzyków.

Patch nazwany został Green Army Men Christmas Special. Jego premiera odbędzie się dzisiaj, a zabawkowe batalie potrwają do 6 stycznia. Nie zdziwilibyśmy się jednak, gdyby ten tryb został grze na stałe, o ile cieszyć się będzie dużą popularnością.

W Green Army Men Christmas Special maksymalnie 64 graczy obejmie kontrolę nad plastikowymi żołnierzykami, walczącymi w pokoju wypełnionym świątecznymi dekoracjami i różnorodnymi zabawkami. Wiele z tych przedmiotów odegra istotną rolę w rozgrywce. Przykładowo, plastikowe helikoptery będą w pełni funkcjonalnymi maszynami bojowymi, a po mapie jeździć będzie miniaturowy pociąg.

Green Army Men Christmas Special rozpoczęło żywot jako fanowski projekt, który został wybrany najlepszym modem w oficjalnym konkursie zorganizowanym przez deweloperów. Jego twórcy otrzymali 40 tysięcy dolarów nagrody i zostali zatrudnieni do rozbudowania modyfikacji do postaci, która teraz trafi do gry w patchu.

Przypomnijmy, że Rising Storm 2: Vietnam ukazało się 30 maja ubiegłego roku. Gra dostępna jest tylko na PC.

  1. Oficjalna strona gry