Widoczna scena spotkania władcy z bogiem (prawdopodobnie) siedzącym na pegazie
To nie bóg tylko drugi gracz z innym mountem. Chcieli po prostu zaprezentować pegaza jako wierzchowca
Jest relaksująca :)
Przynajmniej dopóki nie robi się trudnych challengy