Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2022, 08:55

autor: Miriam Moszczyńska

Ray Liotta, uznany aktor i głos Tommy'ego z GTA Vice City, nie żyje

Zmarł Ray Liotta. Aktor graczom kojarzyć się będzie głównie z podkładania głosu Tommy’emu Vercettiemu w GTA Vice City. Liotta odszedł w wieku 67 lat.

Źródło: flickr.com/ Ray Liotta w filmie Chłopcy z ferajny

W wieku 67 lat odszedł Ray Liotta. Aktor znany był społeczności graczy jako głos Tommy’ego Vercettiego, głównego bohatera GTA Vice City. Jego najważniejszym filmem byli z kolei Chłopcy z ferajny. Jak podaje portal TMZ, Liotta zmarł w śnie, w trakcie kręcenia zdjęć do filmu Dangerous Waters na Dominikanie.

Aktor wcielił się nie tylko w Vercettiego – swojego głosu użyczył również w dodatku do Call of Duty: Black Ops 2, gdzie wystąpił jako Billy Handsome. Jego przygoda z grami nie była długa. Jak już wspomniałam, Liotta znany był głównie z doskonałego filmu Martina Scorsese. W trakcie swojej kariery wystąpił również we Wszystkich świętych New Jersey, Historii małżeńskiej czy w serialu Uwikłana.

W tym roku Ray Liotta planował również wyprodukować serię dokumentów Five Families, poświęconą nowojorskim rodzinom mafijnymch: Genovese, Gambino, Bonnano, Colombo i Lucchese.