Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 grudnia 2022, 15:09

Radeon RX 6600 i laptopy w atrakcyjnej promocji Media Expert

Tylko do końca grudnia w Media Expert można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Na wyprzedaż trafił sprzęt dla graczy oraz podzespoły komputerowe, w tym karta graficzna Radeon RX 6600 z 8 GB pamięci VRAM.

Źródło fot. Zii Miller; Unsplash.com; 2020
i

W sklepie internetowym Media Expert ruszyła właśnie nowa akcja promocyjna, ale będzie trwała wyłącznie kilka dni. Do końca grudnia za każde wydane 1000 zł otrzymamy 100 zł rabatu na wybrane produkty. W ramach promocji można kupić kilka towarów, żeby zwiększyć rabat, ale muszą być to sprzęty przynależące do promocji.

Wśród okazji znalazło się miejsce dla laptopów, smartfonów oraz podzespołów komputerowych. Tylko do 31 grudnia wraz z kodem K-2913 można otrzymać rabat 100 zł na każde wydane 1000 zł. Warto wyróżnić kartę graficzną Radeon RX 6600 od PowerColor.

Promocja -100 zł za każde wydane 1000 zł w Media Expert

PowerColor Radeon RX 6600 8 GB

Radeon RX 6600 i laptopy w atrakcyjnej promocji Media Expert - ilustracja #1

Dla osób szukających taniej oraz wydajnej karty graficznej, Radeon RX 6600 z 8 GB pamięci VRAM będzie idealnym wyborem. Przedstawiona karta jest niewielka (200 milimetrów długości i 111 milimetrów szerokości) oraz posiada wydajny system chłodzenia, który jest nie tylko cichy, ale również sprawnie odprowadza ciepło zmniejszając ryzyko przegrzania i uszkodzenia.

Oczywiście Radeon RX 6600 obsługuje technologię AMD FreeSync, dzięki której obraz jest wyraźny, ponieważ częstotliwość odświeżania ekranu jest zsynchronizowana z wyświetlaną liczbą klatek na sekundę. Obecnie wspomnianą kartę graficzną przy użyciu kodu rabatowego K-2913 można kupić za jedyne 1199 zł.

Kup kartę graficzną PowerColor Radeon RX 6600 za 1199 zł

Pozostałe okazje w promocji -100 zł za każde wydane 1000 zł

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej