Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2018, 11:01

autor: Movis

PUBG – czasowy tryb z okazji turnieju PGI 2018

Playerunknown's Battlegrounds w ten weekend kręci się wokół największego turnieju w swojej historii – PUBG Global Invitational 2018. By dodatkowo uczcić zmagania w Berlinie, twórcy udostępnili graczom czasowy tryb, prezentujący identyczne zasady, na jakich grają obecnie e-sportowi profesjonaliści.

Jeśli w ten weekend chcecie się poczuć nieco bardziej profesjonalnie, to autorzy strzelanki PUBG zapewnili idealny czasowy tryb do tego celu. Z okazji trwającego w Berlinie turnieju PUBG Global Invitational 2018 udostępniono bowiem Event Mode: PGI 2018. Zabawa już się rozpoczęła i zakończy się 30 lipca.

Poczuj w sobie e-sportowca. - PUBG – czasowy tryb z okazji turnieju PGI 2018 - wiadomość - 2018-07-27
Poczuj w sobie e-sportowca.

Zasady są prawie identyczne z tymi, na jakich grają e-sportowi zawodnicy w niemieckiej stolicy. Czteroosobowe zespoły spadają na mapę Erangel, a kamerę ograniczono do widoku FPP. Zlikwidowano losowe bombardowania (czerwone strefy), a niebieskie koło porusza się bardziej dynamicznie, zmuszając graczy do szybkiego myślenia. Podwyższono też szansę zdobycia niezłych łupów – karabiny szturmowe i snajperki pojawiają się dużo częściej, a kusze są niezwykle rzadkie. Dodatkowo na mapie w stałych miejscach znajduje się 20 pojazdów ze specjalnym malowaniem z płomieniami.

Tak, to złote patelnie. - PUBG – czasowy tryb z okazji turnieju PGI 2018 - wiadomość - 2018-07-27
Tak, to złote patelnie.

Obecnie turniej PGI 2018 trwa w najlepsze. Wczoraj zwycięstwem drużyny Gen.G GOLD zakończyły się zmagania w trybie TPP. W ramach chwili wytchnienia dziś o 16:00 rozpocznie się wydarzenie Charity Showdown z udziałem streamerów takich jak Shroud, Ninja, DrDisRespect, Moondye, Rubiu5, Willyrex czy Sacriel. Na właściwy weekend zaplanowano zaś potyczki pierwszoosobowe (sobota i niedziela, 15:00-18:00). Mecze można oglądać na Twitch.tv, YouTube i Facebooku a więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

  1. Oficjalna strona PGI 2108