Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2019, 16:53

autor: Frozen

Przegląd recenzji DiRT Rally 2.0

Do premiery nowej odsłony wyścigowego cyklu stworzonego przez brytyjskie studio Codemasters pozostał tydzień. Czy DiRT Rally 2.0 spełni wysokie oczekiwania fanów serii? W internecie pojawiły się pierwsze recenzje, które przynoszą odpowiedź na to pytanie.

Codemasters jedzie po zwycięstwo. - Przegląd recenzji DiRT Rally 2.0 - wiadomość - 2019-02-18
Codemasters jedzie po zwycięstwo.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry DiRT Rally 2.0. Wszyscy wyczekujący nowych wyścigów od Codemasters mogą odetchnąć z ulgą – jest bardzo dobrze. Tytuł może pochwalić się wysoką średnią 88/100 w serwisie Metacritic (wynik wersji PC).

DiRT Rally 2.0 – recenzje

Poniżej znajduje się lista wybranych recenzji gry wyścigowej DiRT Rally 2.0:

Recenzenci są zgodni: DiRT Rally 2.0 to godny następca swoich poprzedniczek. Codemasters postawiło na ewolucję, a nie rewolucję serii, więc chociaż zmian nie ma dużo, to wszystkie znacząco zwiększają przyjemność płynącą z rozgrywki. Bardzo chwalony jest wymagający model jazdy oraz tryb rallycrossowy. Pozytywne opinie zbiera również system degradacji tras, dzięki któremu nawierzchnia zmienia się wraz z upływającym czasem oraz kolejnymi przejazdami po torze. Wśród wad wymieniany jest płytki tryb kariery, który pozbawiony jest jakiejkolwiek historii, przez co sprowadza się wyłącznie do kupowania nowych aut pomiędzy wyścigami. Recenzenci wspominają również o występowaniu w grze drobnych błędów, związanych np. z pracą kamery.

Czy DiRT Rally 2.0 ma szansę zostać najlepszym symulatorem wyścigów dostępnym na rynku? Wielu recenzentów twierdzi, że tak. Tytuł ukaże się 26 lutego 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Gra otrzyma pełną polską wersję językową.

  1. Oficjalna strona gry DiRT Rally 2.0
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0