Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2020, 11:55

autor: Aquma

Powstaje katalog promujący polską branżę gamingową

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tworzy katalog, którego celem będzie promowanie polskiej branży gamingowej. Publikacja będzie zawierała zestawienie z profilami firm – o tym, kto się w niej znajdzie, zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Powstaje katalog promujący polską branżę gamingową - ilustracja #1
PARP pracuje nad katalogiem promującym rodzimą branżę gamingową.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) tworzy katalog skierowany do zagranicznych podmiotów – m.in. inwestorów, wydawców czy dystrybutorów – którego celem będzie promowanie polskiej branży gamingowej. Publikacja powstaje w ramach pozakonkursowego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” i jest współfinansowana z pieniędzy unijnych. Katalog zostanie udostępniony za darmo w sieci, a jednym z jego elementów będzie spis zawierający profile polskich podmiotów branżowych.

Firmy mogą starać się o miejsce na tej liście przy pomocy formularza zamieszczonego pod tym adresem. Warto odnotować, że katalog będzie miał ograniczoną objętość, a kluczowe znaczenie dla tego, jakie podmioty się w nim znajdą, ma kolejność zgłoszeń. Twórcy publikacji zachęcają też do zapoznania się z artykułem zamieszczonym na portalu PolskiGamedev.pl, w którym znaleźć można szereg wskazówek dotyczących tego, jak tworzyć wpisy do podobnych zestawień.

  1. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – strona oficjalna