Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 maja 2013, 14:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poszukujemy redaktorów, autorów poradników i tekstów – dołącz do nas!

Lubisz nasz serwis i chcesz go współtworzyć? Otwieramy wiele możliwości, zarówno dla osób preferujących pracę zdalną jak i szukających stałego zatrudnienia.

W związku z rozwojem serwisu i nowymi projektami, w ciągu najbliższych miesięcy stworzymy dość dużo okazji do dołączenia do naszego zespołu. W tym tygodniu kończymy ogłoszoną niedawno rekrutację na stanowisko Asystenta redakcji i będziemy indywidualne się kontaktować z wszystkimi osobami, które przesłały swoją aplikację.

Zachęcamy do regularnego śledzenia strony oferty pracy, na której w tym momencie znajduje się sporo zróżnicowanych ogłoszeń (zarówno pracy zdalnej jak i etatowej w krakowskim biurze). Już wkrótce zaktualizujemy ją o kolejne stanowiska.

Poszukujemy redaktorów, autorów poradników i tekstów  –  dołącz do nas! - ilustracja #1

Asystent redaktora w dziale poradników

Praca w Krakowskim biurze GRY-OnLine S.A. w pełnym wymiarze godzin. Kandydat musi cechować się dobrą organizacją pracy, samodzielnością oraz bardzo dobrą znajomością gier.

Autor poradników

Rozpoczynamy nową fazę procesu rekrutacji autorów poradników, oferta jest dużo bardziej elastyczna i obejmuje szersze grono graczy i różne typy poradników.

Autor tekstów - Kraków

Praca zdalna, zleceniowa, jednak ze względów logistycznych (m.in. dostęp do konsoli testowej) autor musi być przygotowany na częste wizyty w naszym biurze. Nie poszukujemy obecnie autorów tekstów spoza Krakowa i okolic.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.