Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2021, 13:50

autor: AlexB

Ponad 30 gier na gamescom Opening Night Live 2021

Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat ceremonii otwarcia tegorocznej edycji targów gamescom. Podczas tego wydarzenia organizowanego przez znanego branżowego dziennikarza Geoffa Keighleya zobaczymy prezentacje ponad 30 gier.

W SKRÓCIE
  1. Podczas Opening Night Live ma zostać zaprezentowanych ponad 30 gier.
  2. Wydarzenie to, razem z dyskusją poprzedzającą, potrwa dwie i pół godziny.
  3. Wystartuje ono 25 sierpnia o godzinie 19:30 czasu polskiego.

Już niecały tydzień dzieli nas od Opening Night Live, czyli wydarzenia otwierającego tegoroczną edycję targów gamescom. Jego organizator, znany branżowy dziennikarz Geoff Keighley, zdecydował się dodatkowo podgrzać atmosferę i na Twitterze zdradził kolejne szczegóły na temat tego, czego możemy spodziewać się w najbliższą środę, tj. 25 sierpnia. Zgodnie z jego wpisem, podczas transmisji, która wystartuje o godzinie 19:30 czasu polskiego i razem z dyskusją poprzedzającą jej właściwą część potrwa dwie i pół godziny, będziemy mogli zobaczyć prezentację ponad 30 gier. Możemy spodziewać się nowych gameplayów, w tym tzw. „pierwszych spojrzeń”, świeżych wiadomości prosto od ponad 70 studiów deweloperskich oraz wydawców i „wiele więcej”. Wszystko to ma być poprzetykane komediowymi wstawkami (via VGC).

Wydarzenie Opening Night Live, jak w poprzednich latach, poprowadzi sam Geoff Keighley. W tym roku będzie miał on jednak pomoc w postaci Nataschy Becker, dziennikarki z serwisu GameStar.

Dodatkowe konkrety na temat Opening Night Live mają pojawić się w najbliższym czasie. Warto zatem śledzić na bieżąco profil Geoffa Keighleya na Twitterze

Przypominamy, że tegoroczna edycja targów gamescom, podobnie zresztą jak poprzednia, odbędzie się wyłącznie w formie cyfrowej. Potrwa ona do 27 sierpnia. Jakie inne wydarzenia będą jej częścią? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą rozpiską:

gamescom 2021

gamescom 2021 Xbox Stream

  1. 24 sierpnia; 19:00

Choć targi gamescom 2021 formalnie rozpoczną się 25 sierpnia, już dzień wcześniej będziemy mogli obejrzeć transmisję Microsoftu podpiętą pod do wydarzenie. W jej trakcie będziemy mogli obejrzeć prezentacje już wcześniej zapowiedzianych gier.

IGN Awesome Indies

  1. 26 sierpnia; 20:30

Prezentacja przeznaczona przede wszystkim dla miłośników gier niezależnych. Podczas niej zaprezentowanych zostanie około 40 produkcji. Całość potrwa 90 minut.

Future Games Show

  1. 26 sierpnia; 22:00

Future Games Show ma skupiać się na prezentacji ponad 40 gier. Na liście znalazły się produkcje między innymi Frontier Developments, Team17, Koch Media i Tripwire Interactive.

  1. Oficjalna strona targów gamescom