Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2022, 18:32

Śliczne polskie Please Fix the Road wyjdzie od razu na torrentach

Please Fix the Road w dniu premiery trafi na strony z torrentami. Opublikuje je tam sam twórca gry, Ariel Jurkowski.

W przyszłym miesiącu ma zadebiutować polskie Please Fix the Road. Twórca produkcji, Ariel Jurkowski, ogłosił, że trafi ona w dniu premiery na Steama, GOG.com oraz popularne strony z torrentami. Tym samym deweloper sam opublikuje piracką wersję własnego tytułu.

Według Jurkowskiego, jego dzieło i tak prędzej czy później trafiłoby na torrenty, jest to jakoby nie do uniknięcia. Twórca jednak wierzy, że część społeczności doceni ten gest i wpłynie to pozytywnie na jego wizerunek, a w ostateczności niektórzy piraci zdecydują się kupić Please Fix the Road.

Wersja tytułu z torrentów będzie miała jednak swoje ograniczenia. Nie będzie ona otrzymywać popremierowego wsparcia w postaci aktualizacji. Ponadto zamiast standardowej melodii na początku rozbrzmi piracka muzyka, a dodatkowo w menu pojawi się również komunikat zachęcający do zakupu oryginalnej wersji gry.

Please Fix the Road to gra logiczna, w której naszym celem jest poprowadzenie drogi z punktu A do B. Do tego celu należy wykorzystać różnorodne narzędzia służące do manipulacji terenem.

  1. Please Fix the Road na Steam

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej