Komentarze do wiadomości: Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (18 - 25 listopada 2013 r.)

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
25.11.2013 13:38
1
odpowiedz
gerth
114
Konsul

Wersja kolekcjonerska z porcją śweżego obornika.

25.11.2013 13:54
Irek22
2
odpowiedz
Irek22
166
Legend

Spore zmiany zaszły w firmie LEM, która od teraz znana będzie jako Licomp Empirical Multimedia. Tak przeobrażony podmiot odpowiedzialny ma być w dalszym ciągu za dystrybucję w naszym kraju gier Activision, a w planach jest również wspieranie większość tytułów, które przedsiębiorstwo obsługiwało do tej pory.

Oj, niedawno ktoś się z kimś kłócił o to w komentarzach pod recenzją jakiejś gry... ;)

25.11.2013 20:11
😈
3
odpowiedz
zanonimizowany957918
1
Junior

Ściągaj WSZYSTKO BEZPIECZNIE, BEZ LIMITÓW i SZYBKO !
Dlaczego ? Bo p2m (peer to mail) symuluje pobieranie poczty mailowej z bardzo dużymi załącznikami . Nic nie wysyłasz. Nic , nikomu nie udostępniasz. A w przypadku gdyby ktoś monitorował Twoją sieć, to nie widzi nic, poza duuużą ilością maili.
Tylko na www.p2m.net.pl

26.11.2013 00:19
Stra Moldas
😃
4
odpowiedz
Stra Moldas
98
Wujek Samo Stra

Reedycji brak, ale Biedronka Edition w natarciu!

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl