Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 listopada 2021, 14:11

autor: Ania Orzech

Piotr Adamczyk w Hawkeye robi furorę

Zobacz najnowszy plakat z serialu Hawkeye, ujawniający członków groźnej dresowej mafii. Wśród nich jest Piotr Adamczyk.

Dwa dni przed debiutem trzeciego odcinka Hawkeye Marvel postanowił przypomnieć, że z ich dresową mafią nie warto zadzierać. W tym celu serial dostał nowy plakat, który przedstawia wszystkich członków gangu – Enrique Carlosa Navarro, Ivana Aleksa Paunovica i Piotra Adamczyka. Podobnie jak na innych plakatach tej produkcji, chłopaki z mafii otoczeni są świątecznymi ozdobami.

Dwa pierwsze odcinki miały już premierę na platformię Disney+ i otrzymały bardzo pozytywne opinie. Dresiarska mafia zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy szczególną uwagę skupili na postaci granej przez Piotra Adamczyka. Wypowiada on kilka słów po polsku, a te stały się podstawą do wielu memów i przeróbek.

Serial Hawkeye oprócz sportretyzowania sławnego Clinta Bartona, w którego wciela się Jeremy Renner, wprowadza kilku nowych bohaterów. Ważną rolę w fabule odgrywa postać grana przez Hailee Steinfeld, czyli Kate Bishop, a także słynna mafia dresowa. Kolejne odcinki nowej produkcji Marvela będą ukazywać dynamiczną walkę Kate i Hawkeye’a z przestępczością Nowego Jorku.

Premiera trzeciego odcinka na Disney+ już w tę środę. Plakat prezentujemy niżej:

Piotr Adamczyk w Hawkeye robi furorę - ilustracja #1