Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 8 grudnia 2017, 03:25

autor: Czarny Wilk

Pierwszy trailer Jurassic World: Upadłe królewstwo

Universal Pictures opublikowało pierwszy trailer Jurassic World 2 - piątej odsłony słynnej serii science fiction, zapoczątkowanej w 1990 roku przez Jurassic Park Stephena Spielberga.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, dzisiejszej nocy zadebiutował pierwszy zwiastun kontynuacji Jurassic World z 2015 roku. Trwający niemal dwie i pół minuty materiał filmowy daje nam wgląd w to, jak prezentować się będzie mający zadebiutować 22 czerwca przyszłego roku obraz o podtytule Upadłe królestwo.

Główni bohaterowie zmierzą się zarówno z krwiożerczymi bestiami, jak i ognistymi siłami natury. - Pierwszy trailer Jurassic World 2 - wiadomość - 2017-12-08
Główni bohaterowie zmierzą się zarówno z krwiożerczymi bestiami, jak i ognistymi siłami natury.

Trailer możecie zobaczyć poniżej. Przedstawia on Owena Grady’ego i Claire Dealing (odgrywanych przez Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard) ponownie mierzących się ze śmiertelnie niebezpiecznymi, sztucznie przywróconymi do życia prehistorycznymi gadami. Do nowego kryzysu dochodzi, gdy założona przez Claire organizacja Dinosaur Protection Group stara się przetransportować dinozaury z będącej ich dotychczasowym domem wyspy. Jak możemy przekonać się oglądając materiał wideo, tym razem zagrożeniem będą nie tylko same bestie, ale również siły natury przyjmujące postać erupcji wulkanu.

Fabułę Jurassic World: Fallen Kingdom napisali scenarzyści poprzedniej odsłony cyklu, Derek Connolly i Colin Trevorrow. Trevorrow był również reżyserem filmu z 2015 roku. Za kamerą najnowszej części zastąpił go J.A. Bayona, twórca Sierocińca, Niemożliwe oraz Siedmiu minut po północy. W obsadzie oprócz wspomnianych Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard znaleźli się również B. D. Wong, James Cromwell, Ted Levine, Jeff Goldblum i Justice Smith.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.