Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2017, 11:51

autor: Adrian Werner

One Piece: World Seeker - gra z otwartym światem trafi na PC, Xboksa One i PlayStation 4

Firma Bandai Namco Entertainment poinformowała, że ujawnione kilka dni temu One Piece: World Seeker trafi nie tylko na PlayStation 4, ale również na PC i Xboksa One. Ponadto dowiedzieliśmy się, że będzie to przygodowa gra akcji z otwartym światem.

One Piece: World Seeker zapowiadane jest jako najbardziej ambitna gra oparta na tej licencji. - One Piece: World Seeker - gra z otwartym światem trafi na PC, Xboksa One i PlayStation 4 - wiadomość - 2017-12-12
One Piece: World Seeker zapowiadane jest jako najbardziej ambitna gra oparta na tej licencji.
ONE PIECE: WORLD SEEKER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ganbarion
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, PS4, XONE
  5. Data premiery: PS4

Firma Bandai Namco Entertainment dwoi się i troi, aby zadowolić fanów anime. Wydawca zapowiedział w ostatnich tygodniach m.in. My Hero Academia: One's Justice oraz Black Clover: Project Knights, a kilka dni temu dołączyła do nich gra One Piece: World Seeker. Teraz potwierdzono, że doczeka się ona wersji anglojęzycznej i poinformowano, że poza ujawnioną wcześniej edycją na PlayStation 4 tytuł trafi również na pecety oraz Xboksa One. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku.

Zgodnie z tytułem, gra oparta zostanie na marce One Piece, która jest najpopularniejszą mangą w historii. W tym roku obchodzi ona dwudzieste urodziny i Bandai Namco Entertainment chyba uznało, że taka okazja wymaga czegoś specjalnego, gdyż One Piece: World Seeker zapowiada się znacznie ambitniej niż typowe adaptacje opracowywane przez tego wydawcę. Zamiast prostej bijatyki otrzymamy przygodową grę akcji z otwartym światem.

W One Piece: World Seeker wcielimy się w głównego bohatera mangi i anime, czyli pirata imieniem Luffy, którego ciało posiada właściwości gumy, co pozwala mu je rozciągać w nienaturalny sposób. Tę zdolność wykorzystał on do opracowania szeregu potężnych zdolności i większość z nich wykorzystamy podczas zabawy.

Wiemy, że gra położy duży nacisk na fabułę, ale na razie autorzy nie chcą zdradzić żadnych konkretów odnośnie scenariusza. Podczas zabawy będziemy eksplorowali otwarty świat, pokonywali wyzwania platformówkowe oraz walczyli z różnorodnymi wrogami za pomocą unikalnych umiejętności Luffy’ego. Twórcy obiecują, że gracze otrzymają dużą swobodę podczas wybierania dróg do celu i metod realizacji zadań.

  1. Oficjalna strona wydawcy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
One Piece: World Seeker

One Piece: World Seeker