Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 czerwca 2022, 14:35

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Obi-Wan Kenobi to kapitalne walki; zobacz, jak aktorzy do nich trenowali

Finał sezonu Obi-Wana Kenobiego już za nami. Ostatnie dwa odcinki widowiska obfitowały w wiele pojedynków między bohaterami. A za sprawą pewnego filmiku udostępnionego na YouTube fani mogli zobaczyć, jak aktorzy trenowali do scen walki.

Kadr z serialu Obi-Wan Kenobi/ Źródło: Disney+

Stało się. Luka pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją została w końcu wypełniona za sprawą świetnego serialu Obi-Wan Kenobi. Najnowsze dzieło Disneya o przygodach kultowego mistrza Jedi dostarczyło fanom Gwiezdnych wojen mnóstwo frajdy, głównie za sprawą niesamowitych i klimatycznych pojedynków bohaterów.

Epickie starcie Obi-Wana z Vaderem w finale sezonu z pewnością zapisze się w historii serii złotymi zgłoskami, ale również pojedynek lorda Sithów z pałającą rządzą zemsty Revą nie był wcale mniej widowiskowy.

Pewne jest oczywiście to, że aktorzy musieli włożyć masę wysiłku, by odegrać swoje role jak najlepiej, bowiem nie jest tajemnicą, iż żadne inne uniwersum nie posiada tak wymagających fanów, jak Gwiezdne wojny. Dzięki materiałowi zza kulis (obejrzycie go poniżej) produkcji Obi-Wan Kenobi, który został udostępniony na YouTube, możecie się bliżej przyjrzeć treningowi Moses Ingram, czyli serialowej Revy, z Darthem Vaderem, pod którego maską kryje się zapewne Hayden Christensen.

Trzeba przyznać, że sekwencje walki dwojga bohaterów robią naprawdę duże wrażenie. Każdy ich ruch jest starannie zaplanowany, dzięki czemu finalna wersja pojedynku w piątym odcinku serialu wygląda tak dobrze.

Dajcie znać w komentarzach czy podobały Wam się serialowe starcia głównych bohaterów.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.