Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2012, 16:35

Nowy trailer filmu Ralph Demolka

W sieci ukazał się nowy trailer animowanego filmu Disneya zatytułowanego Wreck-It Ralph. Akcja obrazu rozgrywa się w świecie gier komputerowych, a jego bohaterem jest znudzony czarny charakter z aracde`owej zręcznościówki.

Nowy trailer filmu Wreck-It Ralph - ilustracja #1
Mimo łatki czarnego charakteru Ralph pozostaje sympatycznym bohaterem

W sieci zadebiutował kolejny trailer Wreck-It Ralph, który jest najnowszym pełnometrażowym filmem animowanym wytwórni Disneya. Analogicznie do Toy Story, w którym poznawaliśmy tajemnicze życie dziecięcych zabawek, obraz odpowie nam na pytanie co robią postacie z gier komputerowych „po godzinach” gdy nikt nie śledzi ich przygód w wirtualnych światach. Bohaterem produkcji jest Ralph, odgrywający przez całe życie rolę czarnego charakteru w arcade`owej grze Fix-it-Felix. Znudzony codzienną monotonią i łatką „tego złego” postanawia wyruszyć w podróż po innych grach w poszukiwaniu nowego miejsca, w którym zostanie doceniony. Dużą zaletą obrazu będą gościnne występy znanych bohaterów i postaci, takich jak Sonic, Zangief oraz M. Bison z serii Street Fighter, czy Bowser z Super Mario, a także dziesiątki nawiązań do mniej lub bardziej znanych klasyków i szeroko pojętej kultury graczy.

Amerykańska premiera Wreck-It Ralph planowana jest na 2 listopada. W naszym kraju film ukaże się ze sporym opóźnieniem i zadebiutuje dopiero 18 stycznia przyszłego roku, wchodząc na ekrany pod spolszczonym tytułem Ralph Demolka.

  1. Oficjalna strona Wreck-It Ralph