Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "NVIDIA Press Release" 3 lipca 2020, 17:53

Nowości w usłudze GeForce NOW, w tym nowa gra wyścigowa Trackmania

W ramach cotygodniowych aktualizacji biblioteki obsługiwanych gier w GeForce NOW firma NVIDIA dodała 11 tytułów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma NVIDIA poinformowała o następujących nowościach związanych z usługą GeForce NOW:

 1. Dodano obsługę filtrów graficznych w grach wspieraną przez funkcję NVIDIA Freestyle.
 2. Dodano obsługę funkcji NVIDIA Highlights, umożliwiającej automatyczne zapisywanie kluczowych fragmentów rozgrywki, w grze Destiny 2.
 3. Letnia wyprzedaż w Steam obejmuje ponad 100 gier dostępnych w usłudze.
 4. Dodano do biblioteki obsługiwanych gier kolejnych 11 tytułów, z których jedna (The Isle) powróciła do usługi.

Swobodnie dostosuj wygląd gier

Użytkownicy GeForce NOW mogą teraz korzystać z funkcji NVIDIA Freestyle, filtrów przetwarzania końcowego wykorzystywanych podczas rozgrywki. Umożliwiają one zmianę wyglądu i klimatu gry, dostosowując barwy lub nasycenie kolorów, bądź też stosując filtry przetwarzania końcowego, takie jak HDR. Funkcja Freestyle została zintegrowana na poziomie sterowników, aby zapewnić pełną kompatybilność z obsługiwanymi grami.

Nowości w usłudze GeForce NOW, w tym nowa gra wyścigowa Trackmania - ilustracja #1

Funkcja jest dostępna od dziś w aplikacjach GeForce NOW dla komputerów PC i macOS dzięki nakładce wywoływanej w grach za pomocą kombinacji CTRL+G w systemie Windows lub Cmd+G w systemie macOS. Za jej pomocą można aktywować filtry, dostosowywać skróty klawiszowe czy przeglądać galerię zrzutów ekranu.

Nie przegapisz najważniejszych momentów rozgrywki dzięki NVIDIA Highlights

Od tego tygodnia użytkownicy usługi GeForce NOW mogą także korzystać z funkcji NVIDIA Highlights w grze Destiny 2, bezpłatnej strzelance studia Bungie. Highlights wykorzystuje inteligentne rozpoznawanie wzorów i obrazów przez serwery w chmurze, aby automatycznie wykrywać i rejestrować kluczowe momenty rozgrywki.

Wkrótce funkcja ta będzie dostępna w kolejnych grach oraz dla użytkowników korzystających z komputerów z macOS. Aktualna lista znajduje się tutaj.

Letnia wyprzedaż w Steam

GeForce NOW umożliwia graczom korzystanie z ich bibliotek gier z popularnych platform, takich jak Steam. Kiedy więc rozpoczęła się letnia wyprzedaż gier w Steam również użytkownicy GeForce NOW mogą przebierać wśród ciekawych ofert. Wyprzedaż obejmuje ponad 100 gier dostępnych w usłudze, w tym takie popularne tytuły jak: ARK: Survival Evolved, Dead by Daylight, Destiny 2, Euro Truck Simulator 2, Hearts of Iron IV, Mount & Blade: Bannerlord II, Payday 2, Rocket League, Rust, Satisfactory, Terraria czy Wiedźmin 3.

Nowe gry w usłudze GeForce NOW

W ramach cotygodniowych aktualizacji biblioteki obsługiwanych gier w GeForce NOW firma NVIDIA dodała 11 tytułów. Znalazła się wśród nich m.in. debiutująca w tym tygodniu w Uplay oraz Epic Games Store Steam gra wyścigowa Trackmania. The Isle powraca do usługi dzięki umowie z jej wydawcą. Tradycyjnie można też liczyć na dołączenie do usługi gier oferowanych za darmo każdego tygodnia przez Epic Games Store. W tym tygodniu będzie to zręcznościowa Hue.

Nowości w usłudze GeForce NOW, w tym nowa gra wyścigowa Trackmania - ilustracja #2

Usługa strumieniowa GeForce NOW umożliwia płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC na niemal każdym urządzeniu - słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, a już wkrótce również na Chromebooku.

Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready oraz ray tracingu w czasie rzeczywistym w grach wspierających RTX. Firma NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Gry dodane do usługi GeForce NOW w tym tygodniu to:

 1. Trackmania (premiera 1 lipca w Uplay oraz Epic Games Store)
 2. Desperados III (Epic Games Store)
 3. Far Cry 3: Blood Dragon (Epic Games Store oraz Uplay)
 4. Hue (za darmo w Epic Games Store od 2 lipca)
 5. Lethal League
 6. Lost Castle
 7. Mount & Blade II: Bannerlord (Epic Games Store)
 8. Serial Cleaner
 9. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (Epic Games Store)
 10. Subnautica (Epic Games Store)
 11. The Isle