Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 lipca 2020, 14:00

Nowe metody płatności zakupu poradników, m.in. BLIK i PayPal

W ramach ciągłego rozwijania naszego serwisu przygotowaliśmy dla Was udogodnienie w sposobie zakupu poradników. Nowe metody są już dostępne, a wśród nich bardzo popularny obecnie BLIK. Szczegóły na ich temat znajdziecie w newsie!

Nowe metody płatności zakupu poradników, m.in. BLIK i PayPal - ilustracja #1

Nowe formy płatności

Dotychczas mogliście zakupić nasze poradniki wyłącznie poprzez płatność SMS i o ile było to bardzo wygodne dla wszystkich z nadwyżką telefonicznego stanu konta, o tyle mogło stanowić problem dla czytelników używających bardziej konwencjonalnych metod płatności.

Jednak możemy już oficjalne ogłosić, że prace nad wprowadzeniem nowych sposobów zakupu naszych eBooków dobiegły końca i od tego tygodnia możecie korzystać z całkowicie przebudowanego i zdecydowanie bardziej intuicyjnego panelu zakupowego!

Szczegóły nowych form płatności

Do Waszej dyspozycji oddajemy 4 nowe formy:

  • BLIK
  • PayU
  • Płatność Kartą
  • PayPal

Cena za poradnik w każdej z nich wynosi 7,90 zł. Oczywiście po zakupie macie możliwość wybrania formatu pliku, z jakiego będziecie korzystać (PDF i EPUB) oraz zapisania go na stałe na swoim urządzeniu.

Nowe metody płatności zakupu poradników, m.in. BLIK i PayPal - ilustracja #2

Jeżeli jednak natraficie na jakiekolwiek problemy, to prosimy o kontakt z naszym działem pomocy [email protected]

Abonament Premium

Przypominamy również, że z Abonamentem Premium zyskujecie nieograniczony dostęp do ponad 1700 poradników, które znajdziecie na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że nasze ebooki pomogą Wam w zdobyciu wszystkich achievementów w ulubionych grach!

Nowe metody płatności zakupu poradników, m.in. BLIK i PayPal - ilustracja #3
Nowe metody płatności zakupu poradników, m.in. BLIK i PayPal - ilustracja #4

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!