Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 września 2023, 13:21

Nowa karta graficzna? A może Starfield do tego? W takiej cenie nie ma co się zastanawiać

Zaoszczędź kupując kartę AMD Radeon RX 6700 XT w świetnej cenie, a przy okazji odbierz za darmo najnowszy hit Bethesdy – Starfield. Z tą kartą będziesz mógł w pełni cieszyć się wyprawą w kosmos.

Źródło fot. Power Color; materiały promocyjne
i

AMD do swoich podzespołów bardzo często dokłada darmowe gry w momencie ich premiery. Teraz macie szansę na zdobycie Starfielda, czyli najnowszego hitu od studia Bethesda, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W sklepie internetowym morele.net trwa właśnie świetna promocja – możecie ulepszyć swój komputer o nową kartę graficzną, a przy okazji uzyskać grę wykorzystującą jej potencjał.

Power Color Radeon RX 6700 XT Fighter

Zakup Radeon RX 6700 XT Fighter od Power Color to idealna okazja, żeby zacząć grać w lepszej jakości i na nowym poziomie. 12 GB pamięci VRAM spokojnie wystarcza, żeby uruchomić najnowsze gry oraz móc cieszyć się warstwą wizualną produkcji. Ta karta pozwoli w optymalnej jakości grać w rozdzielczości 1080p lub 1440p, co przy niższym budżecie będzie wyjątkowo zadowalające.

Nowa karta graficzna? A może Starfield do tego? W takiej cenie nie ma co się zastanawiać - ilustracja #1
Źródło: Power Color; materiały promocyjne

Dwa wentylatory ze specjalnymi podwójnymi łożyskami odpowiednio ochłodzą kartę graficzną – masz gwarancję, że skutecznie sprawdzą się w działaniu. Inną zaletą Radeona RX 6700 XT Fighter są jego wymiary. 228 milimetrów długości sprawia, że bez problemu karta zmieści się nawet w mniejszej obudowie. Nie musisz specjalnie wymieniać jednego z podstawowych elementów komputera.

Aktualnie na morele.net Radeon RX 6700 XT Fighter kosztuje tylko 1555,99 zł. To naprawdę świetna okazja, żeby wymienić swoją kartę graficzną na całkowicie nową i do tego otrzymać za darmo jedną z największych growych premier tego roku.

Kup kartę graficzną Power Color Radeon RX 6700 XT Fighter za 1555,99 zł

Więcej ciekawych ofert oraz promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej