Nicolas Cage chciałby zagrać u boku Roberta Pattinsona jako złoczyńca w The Batman. Zdradził nawet, jaki przeciwnik dla nowego Mrocznego Rycerza chodzi mu po głowie.
Patryk Kubiak
Nicolas Cage chce dołączyć do uniwersum nowego Batmana. Ma nawet wypatrzoną rolę, choć z jej realizacją mogą być problemy. Wybrany przez gwiazdora złoczyńca jest bowiem niszowy i nieznany szerszej publiczności – nawet fanom komiksów.
Zdobywca Oscara za Zostawić Las Vegas zapragnął zostać Eggheadem. To antagonista znany miłośnikom telewizyjnych perypetii Mrocznego Rycerza. Mimo że Cage jeszcze nie widział filmu z Robertem Pattinsonem, to angaż w produkcji jest na szczycie jego listy życzeń.
To coś, o czym myślałem. Mamy coś nowego, Roberta Pattinsona jako Batmana, czego nie widziałem, ale myślę, że wspaniały byłby czarny charakter, którego grał Vincent Price w latach 60. – Egghead.
Sądzę, że chciałbym spróbować swoich sił jako ta postać. Uważam, że mógłbym uczynić ją absolutnie przerażającą. I mam na to koncept. Dajcie więc znać Warner Bros.
Edgara Heada alias Eggheada w latach 60. XX wieku wykreował Adam West w ówczesnych, kultowych już produkcjach o Człowieku-nietoperzu. Wcielał się w niego Vincent Price.

Jak możecie się domyślać po pseudonimie, Egghead miał obsesję na punkcie jajek, choć sam uważał się za geniusza. I mimo że postać ta pojawiła się w oryginalnym uniwersum DC, to nie gości na łamach komiksów zbyt często.
Niezależnie od tego, czy Nick ostatecznie wcieliłby się w Heada, czy w innego przeciwnika, jego obecność byłaby odważną decyzją ze strony producentów nowego cyklu The Batman. Jestem również przekonany, że zostałaby ciepło przyjęta przez większość miłośników Gacka na całym świecie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Film:Batman(The Batman)
premiera: 2022akcja, kryminał, dramat, tajemnica, thriller
Batman przedstawia historię tytułowego bohatera, który musi zająć się kryminalną zagadką dotyczącą fali morderstw w Gotham City. Reżyserem The Batman (2022) został Matt Reeves, który napisał scenariusz wspólnie z Peterem Craigiem. Poza Człowiekiem-Nietoperzem w filmie pojawiają się także inne postacie znane z komiksów: Pingwin, Kobieta-Kot, Riddler, Two Face, Firefly i Szalony Kapelusznik. Fabuła skupia się na postaci Batmana, który próbuje wytropić grasującego w Gotham seryjnego mordercę. Na swojej drodze spotyka jednak wielu przeciwników, którzy skutecznie utrudniają mu jego misję. Główną rolę gra Robert Pattinson, a obok niego występują: Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Andy Serkis i Colin Farrell.
3