Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 sierpnia 2021, 09:22

autor: Karol Laska

Nicolas Cage sieje zniszczenie w trailerze Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland to nowy film akcji czerpiący garściami z konwencji kina samurajskiego, westernu, postapokalipsy, a nawet cyberpunka. Zobacz trailer najnowszej produkcji z Nicolasem Cage'em w roli głównej.

Nicolas Cage ani myśli się zatrzymywać, jeżeli chodzi o grę w bardzo specyficznym rodzaju kina klasy B. Po doskonale przyjętym dramacie psychologicznym pod tytułem Pig przyszła pora na prawdziwą multigatunkową jazdę bez trzymanki od twórców Mandy’ego i Koloru z przestworzy, czyli Prisoners of the Ghostland. Zaraz przejdziemy do krótkiego opisu tego, co nas czeka, ale najpierw odpalcie poniższy zwiastun.

Co więc tutaj mamy? Wszystko. Postapokalipsa, science fiction, industrializm, western, samuraje, a nawet tropy cyberpunkowe (neony i przewodni motyw muzyczny). W środku całego tego formalnego rozgardiaszu stoi nie kto inny, jak Cage, który odegra „radioaktywnego” herosa mającego parę dni na wykonanie samobójczej misji – inaczej jego ciało ulegnie szybkiej destrukcji. Brzmi jak przepis na doskonały film, nieprawdaż? Prisoners of the Ghostland ma trafić do kin jeszcze w 2021 roku.

  1. Nicolas Cage zachwycił widzów na całym świecie. Pig zbiera wyśmienite recenzje