Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2017, 08:38

autor: Góral

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - darmowy weekend na Steamie

Do niedzieli do godziny 22:00 czasu polskiego możecie za darmo bawić się grą Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Ponadto została ona przeceniona i obecnie kosztuje około 65 zł.

Na Steamie rozpoczął się kolejny darmowy weekend, tym razem z grą Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Bez ponoszenia żadnych kosztów można się nią bawić do niedzieli do godziny 22:00 czasu polskiego. Dodatkowo do godziny 19:00 czasu polskiego w poniedziałek zakupicie ją w promocji za 14,99 euro, czyli około 65 zł. Oprócz tego zainteresowani mogą nabyć za 40,25 euro (około 173 zł) pakiet „podstawka” + następujące dodatki: Shikamaru's Tale Extra Scenario Pack, Gaara's Tale Extra Scenario Pack, The Sound Four Characters Pack oraz Road to Boruto. Ostatnie z wymienionych to obszerne rozszerzenie, które ukazało się na początku bieżącego miesiąca. Opowiada ono m.in. o przygodach syna Naruto – tytułowego Boruto.

Madara czeka na kolejnych śmiałków, którzy zmierzą się z nim w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - darmowy weekend na Steamie - wiadomość - 2017-02-24
Madara czeka na kolejnych śmiałków, którzy zmierzą się z nim w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w skrócie:
  • trójwymiarowa bijatyka na PS4, XOne i PC-ty;
  • ukazała się w lutym 2016 roku;
  • do niedzieli do 22:00 można w nią grać za darmo na Steamie.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukazało się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych w lutym 2016 roku. Produkcja nie odbiega zbytnio od standardów serii i jest widowiskową bijatyką, w której poznajemy losy wojowników biorących udział w czwartej wielkiej wojnie shinobi. Tytuł może i nie okazał się rewolucyjny, ale dla fanów mangi i anime to pozycja obowiązkowa, o czym świadczą chociażby oceny w serwisie Metacritic (81 punktów w wersji na konsolę Xbox One).

Na koniec chcemy wspomnieć o jeszcze jednej weekendowej promocji na Steamie. Valve oferuje interesujący zestaw składający się z kontrolera Steam i Steam Link w cenie 54,43 euro (około 234 zł). Normalnie sam pad kosztuje 54,99 euro, więc jeżeli mieliście chrapkę na oba gadżety, to chyba warto się skusić.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.