Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2017, 08:38

autor: Góral

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - darmowy weekend na Steamie

Do niedzieli do godziny 22:00 czasu polskiego możecie za darmo bawić się grą Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Ponadto została ona przeceniona i obecnie kosztuje około 65 zł.

Na Steamie rozpoczął się kolejny darmowy weekend, tym razem z grą Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Bez ponoszenia żadnych kosztów można się nią bawić do niedzieli do godziny 22:00 czasu polskiego. Dodatkowo do godziny 19:00 czasu polskiego w poniedziałek zakupicie ją w promocji za 14,99 euro, czyli około 65 zł. Oprócz tego zainteresowani mogą nabyć za 40,25 euro (około 173 zł) pakiet „podstawka” + następujące dodatki: Shikamaru's Tale Extra Scenario Pack, Gaara's Tale Extra Scenario Pack, The Sound Four Characters Pack oraz Road to Boruto. Ostatnie z wymienionych to obszerne rozszerzenie, które ukazało się na początku bieżącego miesiąca. Opowiada ono m.in. o przygodach syna Naruto – tytułowego Boruto.

Madara czeka na kolejnych śmiałków, którzy zmierzą się z nim w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - darmowy weekend na Steamie - wiadomość - 2017-02-24
Madara czeka na kolejnych śmiałków, którzy zmierzą się z nim w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w skrócie:
  • trójwymiarowa bijatyka na PS4, XOne i PC-ty;
  • ukazała się w lutym 2016 roku;
  • do niedzieli do 22:00 można w nią grać za darmo na Steamie.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ukazało się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych w lutym 2016 roku. Produkcja nie odbiega zbytnio od standardów serii i jest widowiskową bijatyką, w której poznajemy losy wojowników biorących udział w czwartej wielkiej wojnie shinobi. Tytuł może i nie okazał się rewolucyjny, ale dla fanów mangi i anime to pozycja obowiązkowa, o czym świadczą chociażby oceny w serwisie Metacritic (81 punktów w wersji na konsolę Xbox One).

Na koniec chcemy wspomnieć o jeszcze jednej weekendowej promocji na Steamie. Valve oferuje interesujący zestaw składający się z kontrolera Steam i Steam Link w cenie 54,43 euro (około 234 zł). Normalnie sam pad kosztuje 54,99 euro, więc jeżeli mieliście chrapkę na oba gadżety, to chyba warto się skusić.