Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 lutego 2017, 12:36

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Goat Simulator: Waste of Space i Sky Force Reloaded)

W najnowszym przeglądzie najciekawszych mobilnych aktualizacji polecamy sprawdzenie łatek do takich gier jak Arcane Quest 3, Bullet Hell Monday, Exiled Kingdoms, Goat Simulator: Waste of Space czy Sky Force Reloaded.

TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Arcane Quest 3,
 2. Bullet Hell Monday,
 3. Exiled Kingdoms,
 4. Goat Simulator: Waste of Space,
 5. Sky Force Reloaded.

Ponownie przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Tworzący na smartfony i tablety deweloperzy nie próżnowali, dzięki czemu otrzymaliśmy wiele ciekawych łatek z nową zawartością i godnymi uwagi ulepszeniami.

Arcane Quest 3

Autorom turowego RPG Arcane Quest 3 bardzo dobrze udało się podrobić mechanikę i klimat planszówki Hero Quest. Projektowi brakowało jedynie trybu multiplayer. W zeszłym tygodniu został on wreszcie dodany w darmowej aktualizacji, pozwalając na kooperacyjną zabawę przez Internet z ludźmi z całego świata.

 1. Arcane Quest 3 w App Store
 2. Arcane Quest 3 w Google Play

Bullet Hell Monday

Z kolei hardkorowy shmup Bullet Hell Monday wzbogacił się o trzy dodatkowe statki oraz nową mapę typu endless, w której walczymy aż do porażki i cała zabawa obraca się wokół bicia rekordów własnych oraz tych wypracowanych przez resztę społeczności. Poprawiono również zbalansowanie map w kampanii.

 1. Bullet Hell Monday w App Store

Exiled Kingdoms

W szybkim tempie rozwija się także RPG Exiled Kingdoms. Wypuszczona w zeszłym tygodniu aktualizacja dodała do świata gry królestwo Ilmara wraz ze stolicą. W sumie zawiera ono dwanaście lokacji, w tym pięć lochów. Miejscówkom towarzyszy oczywiście spory wybór nowych przygód.

 1. Exiled Kingdoms w App Store
 2. Exiled Kingdoms w Google Play

Goat Simulator: Waste of Space

Zbliżające się Walentynki zainspirowały studio Coffee Stain do wypuszczenia kolejnej mocno zakręconej aktualizacji do Goat Simulator: Waste of Space. Patch dodał nową romantyczną mapę, zawierającą m.in. kaplicę przystrojoną z okazji ślubu. Łatka rozszerzyła również listę grywalnych kóz o cztery nowe, a do tego zwierzęta mogą teraz nawiązywać romanse dosłownie ze wszystkim.

 1. Goat Simulator: Waste of Space w App Store
 2. Goat Simulator: Waste of Space w Google Play

Sky Force Reloaded

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymała polska strzelanka Sky Force Reloaded. Patch wzbogacił grę o nowy bonusowy poziom oraz rozbudował ulepszanie działek laserowych, mega bomb oraz tarczy energetycznych.

 1. Sky Force Reloaded w App Store
 2. Sky Force Reloaded w Google Play