Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 24 września 2020, 13:58

autor: qjin

Nagradzany serial komediowy Netflixa traci jedną z gwiazd

Serwis Deadline ujawnił, że w trzecim i ostatnim sezonie The Kominsky Method nie powróci jedna z czołowych gwiazd serialu. Komedia Netfliksa skończy się bez udziału Alana Arkina.

Nagradzany serial komediowy Netflixa traci jedną z gwiazd - ilustracja #1
The Kominsky Method bez Alana Arkina może nie być już tym samym serialem.

The Kominsky Method uważany jest za jedną z najlepszych komedii ostatnich lat, co potwierdzają nominacje i nagrody do Emmy i Złotych Globów. Netflix kilka miesięcy temu oficjalnie zamówił trzeci i zarazem ostatni sezon serialu. Do głównej roli powróci Michael Douglas, ale – jak podaje serwis Deadline – zabraknie towarzyszącego mu na ekranie Alana Arkina, który był drugą gwiazdą produkcji.

Okazało się, że aktor grający przyjaciela Sandy’ego Kominsky’ego (w tej roli nagrodzony za nią Złotym Globem Michael Douglas) od początku podjął decyzję, że wystąpi jedynie w dwóch sezonach omawianego serialu. Wówczas nie było w ogóle w planach trzeciej serii. The Kominsky Method opierał się na relacji Sandy’ego i jego wieloletniego agenta Normana Newlandera, więc brak Alana Arkina odgrywającego tę drugą postać będzie dużą stratą. Zapowiedziano, że jej nieobecność zostanie wytłumaczona w nadchodzącym sezonie – oby sensownie.

The Kominsky Method autorstwa Chucka Lorre’a (scenarzysta znany z takich seriali, jak Teoria wielkiego podrywu oraz Dwóch i pół) możecie oglądać od października 2019 roku na platformie Netflix. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutuje finałowy sezon. Jego produkcję opóźniła pandemia koronawirusa.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.