Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 kwietnia 2024, 19:55

Motorola Moto G52 to królowa tanich smartfonów. Dostępna jest teraz w promocji, obok której trudno przejść obojętnie

Potrzebujecie wymienić swój smartfon? Jeśli tak, to powinniście zastanowić się nad zakupem Motoroli Moto G52.

Źródło fot. Motorola
i

Nieważne jak drogi, każdy sprzęt się starzeje. Korzystając ze smartfona, musimy być świadomi, że w pewnym momencie będziemy musieli wymienić go na nowy egzemplarz. Chociaż może się to wiązać z dość dużym wydatkiem, to wcale nie musi. Na rynku znajdziemy bowiem wiele atrakcyjnych cenowo modeli, na które warto zwrócić uwagę. Oczywiście nie będą one najwydajniejsze, jednak jeśli potrzebujecie jedyne dzwonić i przeglądać Internet, to powinny Wam w zupełności wystarczyć.

Motorola Moto G52 to telefon, którym powinniście się zainteresować.

Motorola królową tanich telefonów

Jeśli rozglądałabym się za tanim smartfonem, to w pierwszej kolejności zapoznałabym się z ofertą Motoroli. Ten kultowy już producent wiedzie prym, jeśli chodzi o niedrogie smartfony z naprawdę dobrą specyfikacją. Jednym z nich jest model Moto G52. W jego wnętrzu znajdziecie procesor Qualcomm Snapdragon 680 wspomagany przez 6 GB RAM-u. Gwarantuje to stabilne działanie podstawowych aplikacji.

Źródło: Motorola / materiały promocyjne.
Źródło: Motorola / materiały promocyjne.

Jeśli chodzi o ekran, to konstrukcja ta również nie ma się czego wstydzić. Znajdziemy tu 6,6-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Mamy więc do czynienia z dobrej jakości i wystarczająco płynnym obrazem.

Nie musicie się również martwić o to, gdzie pomieścić zdjęcia i aplikacje. Model ten ma bowiem wbudowane 256 GB. Gdybyście zaś potrzebowali dodatkowej pamięci na dane, smartfon ma port microSD.

Motorola Moto G52 kusi ceną.

Źródło: Motorola / materiały promocyjne.
Źródło: Motorola / materiały promocyjne.

Okazyjna cena

Jak już wspomniałam, Motorola Moto G52 6/256GB jest bardzo przystępnym finansowo modelem. Dodatkowo obecnie zakupicie go w promocji za 599 zł. Jeśli spojrzymy na Ceneo, okaże się, że jest to najniższa cena od kilku miesięcy. Jeśli więc potrzebujecie nowego telefonu, macie idealną okazję na inwestycję.

Motorola Moto G52 za 599 zł.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej