Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 sierpnia 2021, 20:25

Mortal Shell: The Virtuous Cycle za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry

Z okazji premiery Mortal Shell na Steamie oraz dodatku The Virtuous Cycle, twórcy zdecydowali się na udostępnienie DLC za darmo. Oferta potrwa od 18 do 22 sierpnia.

Za dwa dni do sprzedaży na Steamie wejdzie Mortal Shell. Równocześnie, na wszystkich platformach, zadebiutuje DLC The Virtuous Cycle. Z tej okazji twórcy zdecydowali się rozdać dodatek za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry. Oferta ta jest ograniczona czasowo i potrwa od 18 do 22 sierpnia. Po tym czasie rozszerzenie będzie dostępne w pełnej cenie 7,99 dolara.

The Virtuous Cycle wprowadzi tryb rozgrywki inspirowany grami roguelike. Zaoferuje on stale zmieniający się świat, przez co każde podejście do gry ma być zupełnie inne. Oprócz tego, DLC wprowadzi ponad setkę unikalnych ulepszeń.

  1. Mortal Shell za 99 zł w Epic Games Store
  2. Mortal Shell na Steam

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.